Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt nevezik igazi szerelemnek?

Ezt nevezik igazi szerelemnek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ez az érzés. Éreztem már ilyet, de ennyire még nem. Megismertem egy fiút pár napja. Éppen nyaraltunk a családommal, amikor megláttam. Megfogott benne valami. Aztán rá egy napra megkérdezte, hogy nem ülök-e oda mellé. Azt hittem ott helyben esek össze annyira örültem. Tétováztam egy kicsit, aztán lassan odaültem mellé. Reszkettem. Nem tudom miért, de reszkettem. Hallgattunk. Aztán rám nézett, és egy gyönyörű mosolyt villantott rám. Megkérdezte a nevem. Én is az övét. Elkezdtünk beszélgetni. Egyre jobban beleszerettem. Aztán nem láttam többet. Azóta sírok. Van egy csomó a torkomban, ami nem engedi, hogy boldog legyek. Mert ő nincs velem. És nem is lesz. Soha. Minden nap sírok. Van egy kép a fejemben, róla. Amikor rám mosolyog. Nem tudom elfelejteni azt a pillanatot. És azóta csak rá gondolok, semmi másra. Sírok, napok óta. Este lefekvés előtt, reggel ébredés után, napközben. Soha többet nem láthatom. Pedig szerettem. Ezt nevezik szerelemnek?


13/L



2013. jún. 25. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
jaj de édes vagy! 13 évesen nincs olyan, hogy igaz szerelem... diákszerelem, gyerekszerelem van. :D el fog múlni.
2013. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"13 évesen nincs olyan, hogy igaz szerelem"


Murphy kiegészítése:

Később sincs.

2013. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért gondolok mindig rá, és miért sírok folyton.. mert nem tudom elfelejteni.
2013. jún. 25. 12:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen voltam így pedig nem is vagyok csaj.


Szerencsére azóta még csak a közelébe se, mára pedig tudom amit tudok, cak függőség van szerelem nincs.

2013. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vörös98 válasza:
azért, mert elment, aztán még mindig rajta gondolkoztál, belelovaltad magad, és most itt tartunk
2013. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
El akarom róla terelni a figyelmemet, nem akarok rá gondolni. De minden pillanatban beugrik az a kép. A gyönyörű mosolya. És egyből elkezdek sírni. Egy emlékkép miatt..
2013. jún. 25. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is éreztem így de csak 12 körül lehettem, borzalmasan éreztem magam , azt hittem mindennek vége mióta nem láthattam :( nagyon elszomorított napokig..

Most 17 vagyok :) a srácot megkerestem facebookon(mert a nevére emlékeztem), már nem olyan kedves a tekintete mint akkor volt épp egy fiatalabb csajjal jár bár tartós a kapcsolatuk, de csak kihasználja a csajt mert gazdagok. Nekem is van egy tartós kapcsolatom :)) .. volt több kapcsolatom, utána. Örülök, hogy ide jutottam:)


Ilyen az élet :) Sírhatsz, engedd el! Jönnek még sokan, akik nyomot hagynak benned. Ilyen a gyermek szerelem.

2013. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Adrii18 válasza:
Hát ez egy gyerek szerelem..de ha télleg az a sorsotok h ti együtt legyetek, akkor az élet úgy fogja irányítani az utatokat, hogy újra egymásra találjatok. Egyépként meg majd ez az érzés idővel elmúllik, nem szabad rá gondolnod, hisz még fiatal vagy elötted az élet. :) Az első nagy szerelmem után én is azt hittem, hogy már soha többé mást így vagy, hogy egyáltalán tudnék valakit szeretni, de végül úgy hozta a sors, hogy egy rég nem látott jó barátommal hozott össze.
2013. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!