Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismertek igazi "úri nőt"?

Ismertek igazi "úri nőt"?

Figyelt kérdés

Tehát olyat, aki művel, szolíd, ad magára és tudja mi a jómodor?

Mintha kihaló félben lenne ez a réteg...



2013. máj. 26. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
30-50 közöttiek:D
2013. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
ismerek én 16 évest is, de ennek a kérdésnek mi értelme? hogy megtudd, ismerünk-e úrinőt?
2013. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
"Tehát olyat, aki művel" - mit művel?? Földet?? Az nem biztos h úri
2013. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

*művelt.


Csupán hallani szeretnék pár személyes történetet.

2013. máj. 26. 15:09
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Ismered azt a mondást, hogy a k..rva kiköpi, úrilány lenyeli...... Hát a csajom úrinő.
2013. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Zséda!


Egy ideig egy olyan irodaházban dolgoztam, ahol egy rádió is bérelt két emeletet.

Zséda többször is bejött.

Kedves, mosolygós, nagyon udvarias, előzékeny, nagyon szépen beszélő nő volt és hihetetlenül elegáns és kifinomult. Olyan ízig-vérig NŐ. Mindig olyan volt, mint valami kis grófnő. Nagyon különleges kisugárzása és bája volt. Pont az a típus, aki előtt önkéntelenül is kinyitják az ajtót, előre engedik, lesegítik a kabátját. Benne megvolt ez a kisugárzás. Nagyon kedveltem.


Egyébként meg igazad van kérdező az úrinő, a női báj, a méltóság valahogy annyira kiveszett a nőkből.

Egy negyvenes kollégám mondta, aki épp párt keresett, hogy ma már nincsenek NŐK csak csajok, luvnyák, tyúkok.

Elkeserítő.


De ugyanúgy nincsenek manapság azok az úgynevezett ÚRIEMBEREK sem.

Csak pasik vannak meg csávók.

Az emberek nagy részében egyszerűen nincs tartás, méltóság, tolerancia, és még sorolhatnám.


Nagyon ritkán találni ilyen embereket.

2013. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad. Nekem is hasonlóak a meglátásaim.
2013. máj. 26. 15:37
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Ez sznob, prűd pcsát jelent, akkor igen. Ha nem pejoratív értelemben vesszük, akkor olyat is ismerek. Abból többet is.
2013. máj. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, pedig én is inkább őket részesítem előnyben ellentétben a mai generáció fiatal nőivel szemben! :(
2013. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen ismerek :)
2013. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!