Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudhatom meg hogy csak...

Honnan tudhatom meg hogy csak a testem érdekli a pasit?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem érdeklődik, nem kíváncsi rád csak mindig bókolgat mennyire jól nézel ki, plusz sokszor utal rá, hogy szeretne ágyba vinni.
2013. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Beszélgetés közben például nincs megfelelő szemkontaktus, gyakran elkalandozik a tekintete bizonyos "helyekre". Sokszor mondja, hogy milyen jó alakod van.

Én pl megérzem az ilyet, látszik egy pasin, ha azért kellenék neki.

2013. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha Hannibal Lecter a neve, akkor biztos lehetsz benne, hogy csak a tested érdekli.
2013. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak utólag tudhatod meg.
2013. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hallod, kérdezd meg tőle!
2013. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szex után eltűnik, mint szürke szamár a ködben.

Bár én pont nemrég jártam így, reggel elköszöntünk, aztán napokig semmi. Se egy ímél, se egy sms, na jó hülye vagyok hogy nem vettem észre.

Aztán kiderült hogy teljesen másról volt szó. :D

2013. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"és kiderült, hogy másról volt szó" ö hát persze. Szereintem ezt nem igazán lehet kiszűrni, attól függ, hogy kivel van dolgold.

Vannak ám nagy játékosok, akik beállítják az egészet, hogy nekik ez nem működik, meg nem erzi jól magát a kapcsolatban, de azért sexröl lehetne még szó. Ha ugyesen bánik a szavakkal akkor úgy forgat ki ahogy akar és hiába nézel közben a szemébe.

Találkoztam pár ilyennel és ők mondták, de én is így gondolom... 23/f

2013. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!