Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen az ideális nő? Egy jo...

Milyen az ideális nő? Egy jo ideje neten ismerkedem de csak szex érdekli a férfiakat. Már nemtudom higyan tovább

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem csak, az számít, de így hogy kérdezed: Nimfomán!
2013. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bocsánat a férfiak 95%-át csak a szex érdekli
2013. júl. 7. 12:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Légy nimfomán!
2013. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És ezt honnan tudod, hogy 95%-át? Találkoztál mind a 3 milliárddal? Urambocsá', ebből vegyünk le 1 mrd 14 év alattit.
2013. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés elején sosem említem a szexet. Ráírok a nőre valami egyedi kérdéssel, az adatlapja vagy a bemutatkozása alapján, aztán próbálom megismerni, mit csinál, mit szeret, miről mit gondol, stb. Ennek ellenére a legtöbb nő az ismerkedésnek ebben a szakaszában eltűnik, a többség persze már az első levélre se válaszol.

Ezek után tényleg nem tudom, mi kell a nőknek.

2013. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha azonnal a szexre kerül a sor a beszélgetésben, egyértelmű ő mire keresi a nőt

szelektáljál, mert nem mindegyik arra keres N

2013. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen az ideális férfi? Egy jo ideje neten ismerkedem de csak egzisztencia érdekli a nőket. Már nemtudom higyan tovább
2013. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az igényeiddel lehet a baj. Akik neked tetszenek, azok megtehetik, hogy csak a szexre hajtanak.

Amúgy lehet veled beszélgetni művészetről? A nem szexhez minimum ez kellene.

2013. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem vannak tényleg olyan férfiak akiket a szerelem érdekel. Jó lehet sok pasi csak a szex miatt de vannak bőven olyanok is akikkel lehet normálisan beszélgetni, ismerkedni vannak mély érzésű férfiak is. Csaj hajrá!!!
2013. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szexhez: Kellemes külsejű, ápolt, jó vele a szex


Párkapcsolathoz: előzőek + lelkileg kiegyensúlyozott, kulturált viselkedésű, partner a közös programokhoz


Családalapításhoz: előzőek + intelligens, jellemes, egészséges (ezek méltóvá teszik arra, hogy a férfi tőle akarjon gyermeket)


36F

2013. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!