Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mikor lenne ideális?

Szerintetek mikor lenne ideális?

Figyelt kérdés
én 16 múltam barátom 19 múlt :) több mint 7 hónapja vagyunk együtt. A szüleim nagyon szigorúak, nem engedik hogy nálunk aludjon még. Hivtak engem a családja nyaralni, oda sem engednek. Aztmondták h jövőre mehetek ha addig együtt leszünk. Mert még a mostani nyárra is majd próbáljuk rábeszélni őket, bizok benne megengedik:) pedig nem olyan a barátom, akiben nem lehet megbizni. és tényleg szerintem én jobban akarnék már vele lefeküdni mint ő velem, de anyum valamiért mégsem bízik benne. Szülei is nagyon kedvesen, szoktam hozzájuk menni hétvégén, ő is jön hozzánk. még nem is kérdezte h lefeküdnék-e vele, vár rám. Pettig már volt de tovább nem mentünk:) mielőtt összejöttünk már ismertem 1 éve, és akkor is nagyon jó barátok vooltunk, minden nap beszéltünk. Szerintetek mikortól mondható h nem korai a lefekvés? Én nagyon szeretem őt, úgy érzem ez így is marad. Nem volt még ilyen hosszú kapcsolatom, és senkit nem szerettem ennyire.

2013. márc. 23. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Az alapján, amit írsz egyáltalán nem korai, mikor úgy érzed, nyugodtan tegyétek meg. Azért nézz utána, meg beszélgess is a barátoddal a védekezési módokról, hogy a "nagy napra" minden klappoljon.

Azt azért a szüleid is tudják, ha akartad volna, már rég elveszíted a szüzességed, hiszen azt nem csak éjszaka lehet, de megértem őket, hogy miért nem engednek, nem csak mert szigorúak, hanem mert féltenek. Ha elérkezettnek látod az időt, azt a barátoddal vitatsd meg. Az első ottalvásnál pedig már mondhatod a szüleidnek, hogy teljesen fel vagy készülve, és hogy nem eshet már semmi bajod.

2013. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A leirtak alapján nem korai, viszont az más kérdés hoyg Te lelkileg felkészültnek érzed-e rá magadat. Ha van benned bizonytalanság az azt jelenti hogy még nem. Majd ha már annyira vaágysz rá hogy semmi más nem érdekel és bele tudod magad képzelni a szituba, akkor vagy kész rá. én pl addig amig el sem tudtam képzelni ugy votlam vele addig minek. AZtán egyzser csak jött az az érzés hogy na most már kiváncsi vagyok rá milyen is az.....
2013. márc. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én késznek érzem magam :) csak ő nem nagyon erőlteti ezt a témát. Ő is szűz, és szerintem ez a baj hogy fél, hogy béna lesz, és ezt nem tudom hogy mondjam el neki, hogy ez nekem nem baj, és ugyanugy szeretni fogom:) És a szüleim meg azt mondják hogy korai még, mert őket máshogy nevelték. (vagyis azt mondják) de mégis anyum 19 évesen lett terhes velem :D gondolom nem akkor volt neki az első.. Fiatal szüleim vannak pedig, mégis maradiak kicsit :ss tudom hogy féltenek, de mégis sokszor azt érzem hogy már túlzásba viszik. Amugy is még ha nekik nem engedték is.. már más világ van.
2013. márc. 23. 13:30
 4/6 A kérdező kommentje:
És kitűnő tanuló vagyok, nem járok bulizni, nem cigizek nem drogozok.. nem is engednének ilyen helyekre. De a barátomat már nagyon szeretném h itt aludjon..
2013. márc. 23. 13:32
 5/6 A kérdező kommentje:
És barátom mióta ismerjük egymást (2 éve) azon volt hogyhogy szerezzen meg engem. Eleinte nem éreztem többet barátságnál. Szerintem ezek után megbízhatnának benne anyáék..
2013. márc. 23. 13:33
 6/6 anonim válasza:
Pettingeljetek tobbet,ujjazzon meg nyalja ki. Utanna johet a szex.
2013. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!