Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az embereket miért érdekli...

Az embereket miért érdekli ennyire a külső?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem szép dolog amit csináltam csak kíváncsi voltam és nem is mentem bele semmilyen kapcsolatteremtésbe.


Regisztráltam egy oldalra egy fiatal átlagos testalkatú lány és egy fiatal ducibb lány személyében. Mindkettőben magamat adtam. Az átlagosra sokkal többen írtak szinte percenként és mondták, hogy szívesen megismernének, van-e kedvem randizni stb, amíg a másiknak kevesebben írtak és ott is azt mondták, hogy jó fej vagyok. Tudom, hogy a külső alapján alkotnak először véleményt de ahogy megfigyeltem sokkal kevesebben próbálják megismerni az ilyen lányokat/nőket és bizony sokszor ők a hűségesebbek. Ennek mi lehet az oka? Tudja valaki?


2013. júl. 9. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha van 2 belsőre ugyanolyan lány, persze hogy a szebbet fogják választani
2013. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 xKakashix ***** válasza:
Mivel ha először meglát, akárcsak képről, valami alapján döntenie kell. Hisz rólad még nem tud semmit. :)
2013. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Akszidentális Errőr ***** válasza:
100%

A túlsúly nem esztétikus. A társkereső oldalak meg kb. húspiac szintjén mozognak. Mindenki a legszebb darabot akarja megkapni...


Az pedig hülyeség, hogy egy ducibb vagy kevésbé szép lány hűségesebb.

2013. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hasonlót már próbáltam, csak egy műmájer csávó képében. Olyan nők kezdtek bukni rá(m), hogy magam alá hugyoztam.


Hát igen, az esztétikára megyünk a praktikum helyett, ez sosem fog változni. Azt látjuk először.

2013. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert ha valakivel kapcsolatot szeretnél, akkor olyat választasz, aki külsőre is tetszik. Ha olyan embert választasz, akiben semmi sem vonz, akkor mi a fene értelme van az egésznek?


Lehet álszenteskedni, hogy nem számít a külső, de bizony mindenkinek számít, maximum van aki tagadja, illetve van, aki már annyira elkeseredett, hogy inkább belemegy olyannal is kapcsolatba, aki nem tetszik neki, mert azt hiszi, hogy jobbra már nem lesz esélye.


Viszont szimplán csak a külsővel sem lehet semmire menni, hogy ha értelmes a másik fél, mert ha nem jön be neki a személyiséged, akkor nézhetsz.

2013. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elsőt adom.
2013. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kép nélkül csináltam, szóval nem tudhatták igazából, hogy hogy is néz ki a lány.
2013. júl. 9. 16:27
 8/15 anonim ***** válasza:

ilyet is csak csúnya ember kérdez :>D


Csak vicceltem, szerintem nincs csúnya ember, csak kevés alkohol. Magától semmi nem lesz szebb, tenni kell érte :DDD


27/f

2013. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy materiális világban élünk, mindenki szereti a szépet, nem értem mi ebben a megvetendő...Nyilván az emberi kapcsolatokban is számít a külső szépség! Az meg marhaság, hogy egy ducibb csaj hűségesebb, vagy úgy gondolod, hogy a súllyal gyarapszanak az erények is?!
2013. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy mindig hűségesek, nyilván nem minden esetben van így. Abból gondolom (és látom), hogy a nagyobb lányok egy része kicsit elkeseredett és örül, hogy legalább van valakije, ezért nem kockáztatja a kapcsolatot, míg a "bombázó" simán megteszi mert ő úgyis szép, olyan nincs, hogy neki ne legyen senkije. De mégegyszer mondom, ez nem mindig van így.
2013. júl. 9. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!