Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az embereket miért érdekli...

Az embereket miért érdekli ennyire a külső?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem szép dolog amit csináltam csak kíváncsi voltam és nem is mentem bele semmilyen kapcsolatteremtésbe.


Regisztráltam egy oldalra egy fiatal átlagos testalkatú lány és egy fiatal ducibb lány személyében. Mindkettőben magamat adtam. Az átlagosra sokkal többen írtak szinte percenként és mondták, hogy szívesen megismernének, van-e kedvem randizni stb, amíg a másiknak kevesebben írtak és ott is azt mondták, hogy jó fej vagyok. Tudom, hogy a külső alapján alkotnak először véleményt de ahogy megfigyeltem sokkal kevesebben próbálják megismerni az ilyen lányokat/nőket és bizony sokszor ők a hűségesebbek. Ennek mi lehet az oka? Tudja valaki?


2013. júl. 9. 16:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szóval te is dagadt vagy... érthető így a kérdés.
2013. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyébként meg elrontottam, mert a kapcsolatteremtés helyett kapcsolatot akartam írni.
2013. júl. 9. 16:33
 13/15 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben semmivel sem különb a szép, aki nem olyan hűséges, attól, aki duci, és azért hűséges, mert lehetősége sincs hűtlenkedni! Érted, ha azok a duci nők vékonyak lennének, valószínűleg ők is csalfák lennének, de így nem mernek kockáztatni...ez meg nem erény, csak félelem és szorongás!
2013. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
melyik vagy a 2 közül ? érdekelne.
2013. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én szinte bármilyen lányhoz tudok vonzódni, ha megkedvelem, kivéve a kövérekhez. Az, hogy van rajta pár kiló felesleg még bejöhet, de a legtöbb lány eléggé el van hízva, na és nálam ez valami ösztön szintjén működik, ránézek és taszít, míg minél vékonyabb és kisebb egy lány, annál inkább vonz, na meg a fiatalság is vonzóbb. Ezért jönnek be nekem a pici, alacsony, fiatal 15 év körüli csajok leginkább, szemben egy asszonyos méretű 30-as anyukával mondjuk. De egyébként a lányoknál is megfigyeltem, hogy náluk is a külső az elsődleges. Engem sok lány egy kép után utasított el, úgy, hogy előtte tök jól eldumálggatak velem. Szóval a külső mindkét nemnél fontos, sajnos.
2013. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!