Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan érhetném el, hogy...

Bence87 kérdése:

Hogyan érhetném el, hogy kevésbé érdekeljen a külső, és inkább a belsőt nézzem?

Figyelt kérdés

Hosszú távon sokkal fontosabb a belső, de sajnos jobban vonzódom a szép lányokhoz még akkor is, ha belsőleg nem is illünk össze/nem vonzó belsőleg.


Valamit tennék annak érdekében, hogy jobban tudjak inkább a belsőre fókuszálni, és ne érdekeljen annyira a külső, mit tehetnék? 25/F


2013. júl. 8. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sajnos ez ellen nem tudsz tenni semmit majd ez változik hidd el ha megtalálod azt a személyt akinél észreveszed a belső szépséget hidd el megfog történni én is ilyen voltam míg meg nem ismerkedtem a mostani párommal!!! 23L
2013. júl. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ilyen esetekben fontoson az empátia.

De igazából szerintem csak annyi a gondod, hogy nem vagy szerelmes. Már sokan megvétózták ezt az elméletem, de a saját bőrömön tapasztaltam, hogy ha beleszeretek valakibe akkor szépnek fogom látni a hibáit is. Én szerettem bele egy kopaszodó, mackós srácba, mert nagyon laza volt és jó humora volt. Egy idő után azt vettem észre, hogy nem tudom nem jóképűnek látni.

2013. júl. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el sebésznek
2013. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Boncmester is jó, nem?


Amúgy tényleg szar, hogy mindenki a külsőt nézi. Pedig tudom, hogy hosszú távú kapcsolathoz sokkal fontosabb a belső. De mit csináljak, ha egyszer úgy van összerakva az ember, hogy jobban vonzódik a szebbekhez?

2013. júl. 8. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!