Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok mennyire számít nektek...

Csajok mennyire számít nektek a külső megszólításkor?

Figyelt kérdés
10-ből hányas az a szint amit már semmi esetre nem hagynátok ki?
2013. júl. 17. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem jóképű, nincs szép szeme nagy izmai jó ruhái akkor nincs olyan magyar nő aki megállna beszélni veled:D
2013. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megszólításról beszélünk. Nyilván te is külső alapján szólítasz le valakit. Szóval számít a külső. Helyzettől, helyszíntől és hangulatomtól, időmtől függően igyekszem kedves lenni, ettől függetlenül nyilván a külsőd alapján fogom eldönteni, mennyire vagy szimpatikus. Ez ilyen, ezzel minden ember így van, és ezt a faktort nem lehet kiiktatni. Kivéve, ha valami nagyon egyedi és nagyon jó szöveggel jössz oda, mert akkor tök mindegy, hogy nézel ki, ha az ágyadba nem is mászok be, de baromi jófejnek foglak tartani.
2013. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én csak nagyon ritkán szólítok meg nőket.az tényleg nálam minimum top 8as külsőre belsőre ..érezheti megtisztelve magát maximálisan :D
2013. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fordiítva meg akit soha nem koptatnak le az kb 8 9es pasiba

belső mind1 csak mondjad :D

2013. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Megszólításról beszélünk. Nyilván te is külső alapján szólítasz le valakit." Ez nagy igazság!


Egyébként külső alapján még senki közeledését nem utasítottam vissza, bár nem is szólított még le ijesztően csúnya ember, max olyan aki nem volt az esetem.

10/10est is hagytam már ki. Ha nem érezem alkalmasnak az időt vagy nem lenne kedvem, esetleg nem megfelelően közeledne felém (értsd erőszakosan, túl nyomulósan, bunkón stb)

19/L

2013. júl. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!