Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy a lányok...

Lehetséges, hogy a lányok megérzik, ha egy fiú érző szívű és gyenge, emiatt nem vonzódnak hozzám vagy csak a külső a lényeg inkább?

Figyelt kérdés
Próbálom leplezni, hogy jó fiú vagyok, érzelmes, érzékeny és gyengéd. Igyekszem erős, pókerarcú, érzéketlen dögnek mutatni magam, de szerintem megérzik a csajok, hogy mégis csak jó fiú vagyok és ezért nem kellek nekik. Ha piálok és rosszalkodom, akkor valahogy máshogy néznek rám, de hát részeg nem lehetek mindig. :D

2013. júl. 15. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha piálsz akkor gondolom olyan helyen vagy ahol más is iszik...Kb. lehet nem is emlékeznek rád :D Az sem biztos h, ez a póker arcú macsó mögött észre veszik a jó fiút, egyszerűen nem jön be nekik a suttyó fajta típus :D
2013. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kedvesség egy férfiban éppen hogy nagyon vonzó tulajdonság. A párom rendkívül barátságos, kedves, mindenkit meghallgatós típus, a nő ismerőseink odáig vannak érte. Te valószínűleg a nyálgép, folyton siránkozós típus vagy, ezeket a tulajdonságokat a nők valóban nem tartják vonzónak...

Bocs, nem akarok bunkó lenni, de aki arra hivatkozik, hogy a nők nem szeretik a kedvességet...Nekem ez mindig gyanús.

24/N

2013. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Kedves kérdező, ne haragudj meg, de ez oltári butaságnak tűnik! Ha eddig csak olyan lányokkal találkoztál volna, akiknek egy durva szeszkazán a vonzó, akkor szomorú.

A lányok, nők nagyobbik (!) része éppen a leírt jó tulajdonságaiddal rendelkező másik nemet kedveli, hiszen ők a legjobb társak hosszú távon. Ha valaki csak bulizik, meg egy éjszakás komolytalan, érzelmektől mentes futó kapcsolatot keres, az megint más. Minél fiatalabb és tapasztalatlanabb valaki, annál fontosabb számára a külső. Aztán ahogy idősebb lesz és megél dolgokat, pld csalódik, rájön, hogy nem minden arany, ami fénylik és lehet, hogy egy kigyúrt tetkós szívdöglesztő tud lenni 1-2 napig, aztán kiderül, hogy hosszabb távon "használhatatlan", elnézést a kivételtől, nem szabad azért általánosítani.

A másik, hogy miért akarod megjátszani magad mások kedvéért? Ez neked sem lehet kellemes és természetesen számít a külső, de nem minden! Persze neked kell eldöntened, mit szeretnél elérni, de szerintem lazíts és ne akarjál minden áron partnert. Ha szeretnél egy lányt, akinek tényleg te kellessz, és nem az álarcos lovag, akkor eléd hozza az élet! Az alkohol pedig drága és egészségtelen, a rendes lányokat pedig általában távol tartja :)

2013. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz, akkor már tudom a választ. A külsőmmel van bajuk, ronda vagyok. Ez van. :D
2013. júl. 15. 15:58
 5/7 anonim válasza:
Azért néznek rád máshogy mert gondolom üvölt rólad hogy szerepet játszol :D Én szeretem az érzékeny fiúkat (pedig én egy sunyi,cinikus nőstényördög vagyok),a barátomból is akkor kezdtem el kiszeretni mikor ő is elkezdett flegmán,"macsósan" viselkedni.
2013. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nőket a pénzeden kívül más nem nagyon érdekli. Szóval ha nem vagy kőgazdag,esélytelen hogy hosszútávra találsz bárkit is.
2013. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez azért kissé hülyeség. Nem csak a pénz kell.
2013. júl. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!