Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most mi a fenét kell ilyenkor...

Most mi a fenét kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Istenem annyira hülye helyzetben vagyok amit egyszerüen nem tudok megoldani.Van egy csajszi (nem lényeg a kora), de 2 hónapon keresztül belém volt esve. Én nem tudtam ezzel mit kezdeni mert akkor dobott a barátnőm ami nagyon sok ideig tartott. Mondtam a csajszinak hogy legyünk inkább barátok. Jó, legjobb barátok is lettünk, mindent megbeszéltünk egymással, kb minden nap dumcsiztunk/dumcsizunk FB-n meg néha találkoztunk is. Most meg kint vagyok külföldön,Ő meg Balatonon, nekem jobban megtetszett és ezt éreztettem is vele, de ugye FB-on, és mondtam is neki hogy amint hazaérek (5 nap mulva) találkozzunk mert jobb személyesen elmondani. Ennek nagyon örült, elmondása szerint nem is nagyon aludt mert nagyon boldog volt hogy végre összejöhetünk. Erre tegnap elkezdi hogy egy ottani sráccal smárolt... Azóta kb nem is beszélünk, pedig megigérte hogy minden nap ír amig haza nem jövök. Most ilyen helyzetbe mit csináljak?!?! Főleg hogy még külföldön vagyok...

2013. júl. 11. 21:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
ÓÓ még nem olyan "nagylány" hogy fözzön mosson :D csak 17 éves. Ott a suli meg ilyenek...
2013. júl. 11. 22:44
 12/21 anonim ***** válasza:

Ui.: Miért csinálja ezt, mire jó ez a tudatalatti program még ma is, mikor már rég nem casanovát szeretne, hanem egy elkötelezett kedves férjet, aki a barátja is.

Pl.: Na ő nem csinálta, mi lett a vége: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


De hangsúlyozom, az ilyen tesztelés nem tudatos. Az érzelmi állapotot méri, nem az intelligenciát. Adsz rá egy gyönyörű választ, mint fent, mint hogy "szerintem már házasok vagyunk", és azzal bujsz el.

2013. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"ÓÓ még nem olyan "nagylány" hogy fözzön mosson :D csak 17 éves. Ott a suli meg ilyenek..."


És kutyád sincs. Na itt jön a neheze: Személyre szabottan kell csinálni. :p Ez példa. Csak az a jó szöveg, amit te írsz meg. Pl. azt is mondhatod, hogy attól függ, melyik a kedvenc póza, nade az lehet nem hozzá való. A beszélgetés az egyetlen amit levágtam.

2013. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
hm... érdekes... DE! Amúgy akkor csináljam én is azt amit Ő? Mert 2 lány is hivott buliba :DD De nem mentem, miatta. Ez hiba volt?
2013. júl. 11. 22:54
 15/21 anonim ***** válasza:
Baromsááág. Nem jártok, ez a lényeg. Ő már talán szenvedett miattad, meg tesztel, meg mit tudjuk mi.... Ha majd veled jár, nem csal meg. Legalább is emiatt nem. Néha küzdeni is lehet ám egy csajért... Lehet az a srác épp jobban megfogta mint te, de ettől még vissza lehet csábítani. Ha akarod.
2013. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az meg csak a te döntésed egyébként. Ha te nem akarsz, nem mész.
2013. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát jó :) Látom a többsége egyfélét mond. Jó hát akkor lehet hogy én gondolkodtam rosszul, de köszönöm a válaszokat, igy legalább nem örlöm magam :)
2013. júl. 11. 23:04
 18/21 anonim ***** válasza:

Igaz, pont az a lényeg, hogy a te döntésed. Róka-nyúl.


Viszont eddig nem fogta volna meg senki és pont most?! Nagyon valószínűtlen. Ezért is mondom, hogy ne vedd komolyan.

2013. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
De előtte jól becsajozok :D
2013. júl. 11. 23:05
 20/21 anonim ***** válasza:

Csak vigyázz, nehogy a kunya legyen! :D


Na kezdek álmos lenni, majd holnap re. Addig linkelek párat:

[link]

[link]

[link]

[link]

Az alapok már megvannak: Tudod, hogy nem veled akar szórakozni, és főleg nem szándékosan.


Megint a szokásos kígyó a farkába harap: Ahhoz hogy férfi légy, fel kell szedj egy ilyen gyönyörű nőt. De ahhoz hogy felszedd, már férfi kell legyél. Szerencsére van internet. :)


Ja, és még valami: Csak akkor kérdezd meg, tud-e mosni, ha viccesen mondod. Különben azt hiszi nincs mosógéped. A jó szöveg mindig amit te találsz ki, ezek csak alapok. Hajrá! :)

2013. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!