Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most mi a fenét kell ilyenkor...

Most mi a fenét kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Istenem annyira hülye helyzetben vagyok amit egyszerüen nem tudok megoldani.Van egy csajszi (nem lényeg a kora), de 2 hónapon keresztül belém volt esve. Én nem tudtam ezzel mit kezdeni mert akkor dobott a barátnőm ami nagyon sok ideig tartott. Mondtam a csajszinak hogy legyünk inkább barátok. Jó, legjobb barátok is lettünk, mindent megbeszéltünk egymással, kb minden nap dumcsiztunk/dumcsizunk FB-n meg néha találkoztunk is. Most meg kint vagyok külföldön,Ő meg Balatonon, nekem jobban megtetszett és ezt éreztettem is vele, de ugye FB-on, és mondtam is neki hogy amint hazaérek (5 nap mulva) találkozzunk mert jobb személyesen elmondani. Ennek nagyon örült, elmondása szerint nem is nagyon aludt mert nagyon boldog volt hogy végre összejöhetünk. Erre tegnap elkezdi hogy egy ottani sráccal smárolt... Azóta kb nem is beszélünk, pedig megigérte hogy minden nap ír amig haza nem jövök. Most ilyen helyzetbe mit csináljak?!?! Főleg hogy még külföldön vagyok...

2013. júl. 11. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
keress közelebbit
2013. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül nem beszéltek. Nyilván mindketten érzitek a törést. Gondolom egyikőtök sem csak barát szinten kezelte ezt az egészet, hiába nem volt kimondva. Te nem írhatnál neki? Ignorálva a korábbi infót, és fenntartva azt, hogy szeretnél találkozni.

Én azt gondolom, attól hogy csókolózott valakivel, még nincs semmi veszve. Ha tényleg szeretnél már tőle valamit, ideje neked lépned. És majd meglátod, miként dönt.

2013. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De hogyan léphetnék ha csak 2 nap múlva megyek haza? És kb megcsaltnak érzem magam, mert elmondtam hogy szeretem, és többet érzek a barátságnál és Ő is igy volt vele
2013. júl. 11. 21:51
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát addig sehogy. Majd utána
2013. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De most ez hogy van? :D Elmondom egy csajnak hogy szerelmes vagyok belé és amig összenem jövök "kavarok" (mert ezt lehet annak mondani, mert még moziba is voltak, meg együtt töltötték a napot) csajokkal? Vagy hogy?
2013. júl. 11. 21:58
 6/21 anonim ***** válasza:

Csak arra kíváncsi, hogy konkurencia láttán visszalépsz-e. Sajna (vagy szerencsére) eddig barátok voltatok, de most kezdhetsz flörtölni. :)


Semmiképp ne ignoráld, az megfutamodást jelent. De ne is reagáld túl, az érzelmi labilitást, vagyis gyengeséget jelent. Nyugtázd, aztán hagyd a fenébe.


Pl.: Hát, be kell vallanom neked, én is nagyon izgulok, és mivel te is megtetted, így én is gyakoroltam egy kicsit: Tegnap felszedtem a diszkóba a legjobb csajt, és hát már öt percen belül smároltunk is. És mikor felébredtem mellette, rájöttem, hogy ő a legjobb barátom: A kutya volt az. :/ De mivel vele nem tudnék ilyen jókat beszélgetni, így arra jutottam, hogy kitiltom az ágyból. :) Egyébként; Például [És ha nem akarsz még1 ilyet, akkor témaváltás!]

2013. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De szinte jártunk is és kb csalódtam benne. És ha jártunk volna komolyan és igy csal meg? Vagy a jövöbe honnan tudjam hogy nem csal meg?
2013. júl. 11. 22:24
 8/21 anonim ***** válasza:

"De most ez hogy van? :D Elmondom egy csajnak hogy szerelmes vagyok belé és amig összenem jövök "kavarok" (mert ezt lehet annak mondani, mert még moziba is voltak, meg együtt töltötték a napot) csajokkal? Vagy hogy?"


Igen, ehhez nekem is rengeteget kellett tanulnom. Így van! De miért?

A csajnak van egy tudatos énje, amit eddig láttál. Ha annak megfelelsz, barátok lesztek.

De van egy ösztönös, amelyik olyan pasitól szeretne utódot, akit mások is kívánnak, és tudni akarja, hogy nem azért nyomulsz, mert ő egyedül van, és könnyű préda. Ebből lesz a flört. Eddi ezt nem láttad. Ezt tekintheted pozitív jelnek.

Ahhoz hogy kapcsolat legyen mind2-nek meg kell felelned.


És amúgy nem biztos hogy tényleg megcsinálta, lehet csak "szekál" vele.

2013. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Huu... Hát ilyen még velem nem volt :D Nem hiszem hogy csak szekálna vele. Eléggé ismerem már ahhoz hogy tudjam mikor hazudik, ismerem minden lépését.
2013. júl. 11. 22:40
 10/21 anonim ***** válasza:

"De szinte jártunk is és kb csalódtam benne. És ha jártunk volna komolyan és igy csal meg? Vagy a jövöbe honnan tudjam hogy nem csal meg?"


Kígyó a farkába harap: Onnan tudod, hogy nem csal meg, hogy átmész az ilyen teszteken, és beléd lesz esve. És ez egy "igazi férfit" nem érdekelne, mert ha megcsalják, az nem neki rossz, ő rengeteg gyönyörű nő közül választhat. Az a nőnek rossz, aki vigyázhat egyedül a gyerekekre. És pont ezért nem fog megcsalni, mert egy ilyen férfit magához kell kössön.


És nem, nem jártatok. Majd akkor fogtok, ha ezen átmész, és cserébe Ő ad érte valamit. Ez meg saját magaddal szembeni igénytelenség, ha szex nélkül azt hiszed jársz vele. Ezt is méri ám: Tehát te nem jársz vele, hanem csak szeretnél, na de ez attól függ, szeret-e takarítani, tud-e főzni, és lehet-e vele jókat beszélgetni. Ez utóbbiba már eléggé túl is teljesített! :)

2013. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!