Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első találkozás. Mit kell...

Első találkozás. Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
6 napja ismertem meg cod-on egy csajt. Az egész úgy kezdõdött hogy játszottam haverokkal és ráírtam hogy hány éves. Õ szeptemberbe lesz 18 éves én meg októberbe leszek 17. Megkétdeztem hogy bejelölhetem-e face-n; írta hogy igen. 6 napja órákig beszélgetünk. Nagyon szép; kedves; életvidám. Nagyon elvagyunk egymással. Írtam neki hogy nagyon szivesen találkoznék vele. Odáig eljutottunk hogy megbeszéltük hogy most nyáron találkozunk. De még pontos idõpontot még nem beszéltük meg. A kérdés az lenne hogy az elsõ találkozásnál mit csináljak esetleg merre vihetem. És õ is fél attól hogy most az elsõ találkozásnál mirõl beszélgessünk merre menjünk meg ilyenek. Szóval mindketten idegesek vagyunk-e miatt. Esetleg az elsõ találkozásnál elmondhatom neki hogy mennyire tetszik?? És a csók?? Fiúk illetve lányok is válaszolhatnak. De csak normális válaszokat legyetek szivesek. Nagyon szeretném hogy jól sikerüljön. Válaszotokat elõre is köszönöm
2013. júl. 1. 02:48
 1/4 anonim ***** válasza:
merre vigyed? :D első megálló a lan klub :D oszt kockuljatok, ha már az úgyis megy :D
2013. júl. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg nem túl stresszelni :)

Csak nyugodtan,ne idegeskedj.

A csók az ember függő,de talán meg ne erőltesd,ha csak nemrégóta ismered.

2013. júl. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy hova menjetek, mit csináljatok azt beszéljétek meg. Máris adva lesz a téma. Az, hogy meddig mentek el az érintkezésben első alkalommal, majd a helyzetből adódik.


Egyébként a legjobb, ha nem tervezel különösebben, hanem hagyod az eseményeket "zajlani". Főleg ne játszd meg magadat.

2013. júl. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az elsõ válaszolónak meg csak annyi hogy az ilyen emberek miatt írtam ki hogy normális válaszokat kérek
2013. júl. 1. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!