Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy egy csajt...

Miért van az, hogy egy csajt elhívok beszélgetős-lazulós alkalomra és a találkozás előtti estén lemondja. Miért?

Figyelt kérdés
A találkozás előtt teljesen lelkes volt.Pedig teljesen udvariasan,nyomulás nélkül írok neki egy szép levelet,küldök képet arról amire elhívom és leírom a telefonszámomat is,hogyha elkeverednénk egymás mellől feltudjon hívni,hogy megtaláljuk egymást.Ez így jó?

2013. jún. 28. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A választ nem tudom viszont lehet hogymegijedt vagy nem gondolta komolyan, ha jól értem ez lett volna az első találka is? Még ez a "jobb" eset hogy nem úgy történt hogy odamész és akkor hív ír hgoy bocsi nem érek rá. Sajnos ilyen van pasiban is csajban is.
2013. jún. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már eleve nem gondolta komolyan valószínũleg. Velem is volt ilyen, csak egy beszélgetõpartnerre vágytam, aztán valahogy már a találkozásnál tartottunk, de én igazán nem akartam ezt. Már az elején sem.
2013. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyesmi szituációm. Én azért mondtam le a találkát mert beparáztam. Lehet , hogy a csaj is így járt akit el akartál hívni.
2013. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!