Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány akinek...

Van itt olyan lány akinek kulfoldi a barátja?!

Figyelt kérdés
Angliában élek, és holnap fogok találkozni ezzel a sráccal akit már pár hónapja ismerek..esetleg van itt olyan akinek kulfoldi a barátja? Kicsit ideges vagyok az akcentusom miatt meg hogy meg fog-e érteni..:\ van valakinek bármilyen 'tanácsa' vagy sztorija?!:)

2013. jún. 21. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, de remélem elfogadod a válaszomat. Én külföldön élek, és német a barátnőm. Ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor a fenét sem érdekli, hogy milyen az akcentusod, vagy helyesen beszélsz-e.

Egyébként ha összejön, és sokat leszel vele együtt a legjobb nyelvgyakorlás, mert előtte nem leszel gátlásos sem olyan kérdéseket feltenni, amit máshol nem tennél fel.

Egy tanács van: Viselkedj úgy, ahogy egy bármilyen másik sráccal is viselkednél.

Sok szerencsét! ;)

2013. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is külföldi a barátom. És amikor megismerkedtem vele, gyakran 3-4x visszakérdeztem, mert olyan fura akcentusa volt, hogy az istennek nem értettem mit mond. Aztán egy hónap alatt simán hozzászoktam. (Mondjuk ha nem napi 5 percet beszéltünk volna, akkor tán hamarabb is.) És elmondása szerint az én akcentusom sem piskóta. Ez van, nem mindenkinek az angol az anyanyelve. Gondolj arra, hogy ez a srác meg valószínűleg szintén nem tudna magyarul tökéletesen beszélni. Ha meg nem ért meg, visszakérdez. Külföldi kapcsolatoknál ez előfordul, tök normális. Ha meg valaki ilyen miatt kinevetne, azt inkább ott egye a fene, ovisokkal nem kell foglalkozni.
2013. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem volt egy külföldi barátom, akivel az angolul beszéltünk, simán megértett, pedig nem túl nagy szám a nyelvtudásom. Gondolom ha Angliában élsz, másokkal is angolul beszélsz, ők is értenek, miért pont vele jelentene ez akadályt? :) Szerintem inkább az nehéz, hogy nem tudod pontosan kifejezni, amit szeretnél, vagy nem jut eszedbe egy szó, de ezen el lehet nevetgélni.
2013. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a válaszokat!:) ment a zold kéz:*
2013. jún. 21. 23:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok és nővéremnek francia pasija van:D

Nővérem nem tud franciául, a csávó nem tud magyarul, így angolul beszélgetnek, vicces mert tesómnak magyar, a srácnak meg francia akcentusa van és így megértik egymást. Én beszélek franciául és az a legviccesebb amikor velük vagyok, és nővérem barátjával franciául beszélgetek úgy, hogy ő nem érti.:DD 16/f

2013. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!