Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal lányok! Hány olyan...

Fiatal lányok! Hány olyan fiút láttatok eddig, akikre azt mondantáok, hogy csúnya és nektek nem jön be, illetve hány olyat, akinek láttán úgy éreztétek, hogy ennek sosem lesz baártnője, mert annyira csúnya?

Figyelt kérdés

2 számít írjatok! Értelemszerűen az első szám a kérdés első részére, a második szám a kérdés második részére vonatkozzon!

Korotokat is írjátok alá!



2013. jún. 21. 18:05
 1/5 anonim válasza:
20 10
2013. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl. Ma a strandon volt kb. 70 pasi

Abból 25-30-ra mondtam azt hogy nem az esetem

És kb. 5-7 -re hogy sose lesz senkije

2013. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1: az, hogy ismeretlenül külsőre nem jön be még nem jelenti azt ,hogy ha megismerném ez nem változna, de, hogy válaszoljak is a kérdésedre én azon ritka emberek közé tartozom akiknek 100 pasiból 1 ha bejön külsőre ismeretlenül

2: furcsa az élet általában a jó külsőhőz nem sok jó belső tulajdonságot adott az embereknek illetve a kicsit csúnyább embereknek meg belsőleg egy kincset adot, mindenki különleges valamiért valaki a külseje miatt valaki a belső értékei miatt én sosem mondtam senkinek, hogy nem lesz barátnője mert neki is lesz


L/19

2013. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a szakomon pl 10ből 2 nem volt egyáltalán az esetem és 1ről gondoltam, hogy valószínűleg nem lesz barátnője, de mondjuk őt is inkább a viselkedése miatt.

19/L

2013. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. Sokat, nem számoltam. 2. Senkiről nem gondolom azt hogy esélytelen, hogy párja legyen, minden zsàk megtalálja a foltját, attól, hogy nekem nem tetszik, lehet valakinek ő az àlom pasi.
2013. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!