Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Úgy tűnik nem akar velem...

Úgy tűnik nem akar velem lenni, hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Évek óta látásból ismerek egy srácot, ő 18 éves én 16. Pár hónapja beszélünk facebookon, nagyon jól kijövünk, minden nap beszélünk. (mindig ő ír) De akárhányszor szóba hozom, hogy találkozzunk, hátrál. Mert ő csalódott a nőkben, és nem akar senkihez se közel kerülni. Én viszont nagyon szeretnék vele lenni. A saját szememben is süllyedek, hogy nekem kell mondogatni, hogy találkozzunk. Próbáljam meg biztosítani arról, hogy én nem akarok neki rosszat, csak tényleg vágyom a társaságára? Vagy hagyjam békén és keressek olyat, aki tényleg értékelne? Előre is köszi!

16L



2013. jún. 29. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd.

Amúgy dicséretes a hozzáállásod.

2013. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hagyjad! Csalódott! Továbbra is beszélgess vele csak ne emlegesd a találkozásokat sokszor....férkőzz a bizalmába és bizonyítsd neki, hogy ér neked annyit, hogy kitartasz mellette és neked csak ő kell! Már ha valóban!

Ha viszont nem....akkor hagyjad...döntsd el fontos neked ő és csak ő kell vagy nem kockáztatsz és más pasi után nézel!

2013. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
kár. hogy ő ezt telibesz@rja....
2013. jún. 29. 17:35
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom feladni, mert hiányzik még az is, hogy facebookon beszéljek vele... csak egyre nehezebb, mert én tényleg szeretnék vele lenni. Úgy érzem az egész felesleges és csak az időmet vesztegetem; neki viszont jó vagyok arra, hogy elüsse az idejét, míg este nem megy bulizni a haverokkal.
2013. jún. 29. 17:40
 5/17 anonim válasza:
a 2.nak igaza van.. ne hagyd ott inkább támogasd beszélgess vele sokat kérdezgess a csalódásairól ha már megbízik benned hitesd el vele hogy nem vagy olyan mint a többi lány.
2013. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát ez valóban kétesélyes, mert vagy tényleg csalódott és nem tud nyitni más csaj felé ( ez azt is jelenti, hogy a ex csaj-vagy akibe szerelmes volt- a nyerő nála és jobbat nem tud elképzelni)vagy ez csak kifogás, mert gyáva megmondani azt, hogy vagy antiszociális, alkalmazkodni képtelen magának való ember aki nem akar kínlódni egy barátnővel, hiszen egy barátnő sok kötelezettséggel is jár és megfelelési kényszerrel is....vagy nem tetszel neki!
2013. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném "azt is jelentheti, hogy..tehát nem biztos, hogy a volt nőt isteníti, de így vagy úgy a volt csalódás a mérce amit neked meg kell ugranod!
2013. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de most mit vár tőlem? hogy évekig beszélgessek vele neten...?
2013. jún. 29. 17:49
 9/17 anonim ***** válasza:
Ebben ez a rizikó...vagy X idő és megváltoztatja szemléletét..illetve te leszel a fény az éjszakába és love story vagy évekig vársz a semmire és nem lesz az ügyből semmi!
2013. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
sztem marhaság ez a "csalódott" duma.Ha igazán érdekelnéd, akkor simán találkozna veled.
2013. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!