Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Úgy tűnik nem akar velem...

Úgy tűnik nem akar velem lenni, hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Évek óta látásból ismerek egy srácot, ő 18 éves én 16. Pár hónapja beszélünk facebookon, nagyon jól kijövünk, minden nap beszélünk. (mindig ő ír) De akárhányszor szóba hozom, hogy találkozzunk, hátrál. Mert ő csalódott a nőkben, és nem akar senkihez se közel kerülni. Én viszont nagyon szeretnék vele lenni. A saját szememben is süllyedek, hogy nekem kell mondogatni, hogy találkozzunk. Próbáljam meg biztosítani arról, hogy én nem akarok neki rosszat, csak tényleg vágyom a társaságára? Vagy hagyjam békén és keressek olyat, aki tényleg értékelne? Előre is köszi!

16L



2013. jún. 29. 17:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
szerintem csak kényelmes ez így neki...
2013. jún. 29. 19:26
 12/17 A kérdező kommentje:
mondtam neki, hogy ne beszélgessünk, mert nekem ez így rossz. de oda se neki, ugyanúgy ír tovább... :(
2013. jún. 30. 20:27
 13/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben továbbra is úgy tennék, mintha a barátja lennék.Dumálgatnánk, meg minden, aztán egyszer csak felhoznám szóba, hogy van egy helyes srác, aki szeretne tőlem valamit, randizni hívott stb. stb.És kikérném a véleményét, mert ugye nagyon jó barátok vagyunk...ilyesmi :-) Aztán megnézném, hogy erre mi lenne a reakciója.
2013. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
hát én már kezdem feladni.... folyton csak falakba ütközöm.
2013. júl. 1. 15:16
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem szabad feladni! Légy kicsit lazább...eleve te vagy a csaj, de úgy ráparáztál mint egy fiú a csajozásra :-D

Legyetek szimplán haverok aztán alakulnak majd a dolgok..ha meg nem legalább dumáltok jó nagyokat!

2013. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
már kezdem is unni ezt a hercehurcát, így el fogom veszíteni az érdeklődésem. azt hiszem nem is fog a továbbiakban gondot okozni a fesztelen bájcsevej.
2013. júl. 1. 22:53
 17/17 anonim ***** válasza:
Sztem meg csináld azt, amit mondtam!13-as vtam.Ebből egyből rájössz, hogy érdemes-e hajtani.Ha nem hozza lázba a dolog, és nem lesz féltékeny, akkor tényleg jobb hanyagolni.De az is lehet, h így saját maga is ráébred, h nem szívesen hagyna meg egy másik srácnak.
2013. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!