Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem keres, vagy nem akar...

Ha nem keres, vagy nem akar találkozni akkor tényleg hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nagyon jól elvagyok.

Ő igazi utazó és állandóan úton van (ez a munkája). Mikor kintvolt mindig írta az smseket és láthatóan azt vettem ki belőle hogy akar engem. Mikor beért a magyar határhoz azonnal hívott telefonon és 4 órát beszélgettünk, stb. Ő Győrben lakik, én Szegeden. Tényleg nagyon kijövünk és hatalmas véletlenek azok, amik összehoztak bennünket.


Még nem járunk és bár én is tartok a távkapcsolattól, de megpróbálnám.


Tegnap érkezett haza. Én holnap megyek egy győr melletti kis falucskába rokonokhoz, ahol ott leszünk a családdal egy napig. Mondtam neki is hogy fussunk össze, de azt mondja hogy nem tudja, majd meglátja hogy fel tud-e kelni holnap reggel mert ma bulizni megy.


Ezen elgondolkodtam, hogy valóban akar engem, ha ott leszek tőle 10 kmre, és nem tudja h talizna -e velem.


Fiúk szerintetek ez tényleg azt jelenti, hogy annyira azért nem érdeklem?


Minden véleményt fogadok!


20/L


Ui: eddig 2x találkoztunk de mindkétszer rohant. És ő sznte sose jár erre én pedig 1 évben csak egyszer járok arra.



2013. máj. 18. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ostoba üresfejű pasi, aki téged unalomüzőnek használ.
2013. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Talán nem akar távkapcsolatot, mikor útja során esetleg szexelhet is, de ha kapcsolatba kerül, és még hűséges is akar lenni, csak nagyon ritkán.... Sokan vannak, akik nem akarnak távkapcsot, attól h te igen... :D
2013. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én hagynám,ha ennyire nem érdekled már az elején,mi lenne később?túl macerás pasi
2013. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat írogat a határon túlról, az lehet annak az oka is, hogy megragad minden lehetőséget, hogy kommunikáljon olyan arcokkal, akiket ismer. Ebből nem feltétlenül kell arra következtetni, hogy beléd van habarodva.


Ha folyton rohan, mikor vele vagy, akkor az meg azt jelenti, hogy a prioritási listán sokadik vagy, tehát még egy haver szintjét se ütöd meg, méghogy egy szerelemét, vagy barátét.


Nem akarlak letörni, de a legjobb amit tehetsz, ha ehhez a dologhoz nem elvárásokkal állsz hozzá és akkor még meglepetés is érhet,

2013. máj. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!