Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tudom, hogy van barátnője, de találkozni akar?

Figyelt kérdés
3 hete egy koncerten megismerkedtem egy sráccal. Már az elejétől kezdve nagyon szimpatikus volt, aznap este pár csók el is csattant, de nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget. (Ekkor még úgy tudtam, hogy nincs barátnője) Két nap múlva megkeresett és azóta egyszer találkoztunk is, viszont kiderült (nem ő mondta), hogy kapcsolatban van. Azóta is keres hogy találkozzunk újra... Szívem szerint belemennék, de az eszem mást mond. Szerintetek?
2013. ápr. 27. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, hogy ha a mostani nővel ilyen lazán képes ezt megtenni, veled miért viselkedne másként?

És azt is gondold végig, hogy ha van barátnője, akivel persze nem szakít ezek után, vagy miattad, vagy akármi, akkor miféle célokkal akarhat téged megismerni...

2013. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem viselkedj úgy,mint ahogy azt Te is elvárnád másoktól magaddal szemben.Magyarul légy korrekt,és ne alázd meg se magadat,se más barátnőjét.
2013. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
És még abba is gondolj bele, hogy neked hogy esne, ha egy pasi ezt csinálná veled, mint ez a pasi a tényleges barátnőjével.
2013. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Őrizd meg a női büszkeséged, és ne menj bele.
2013. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megerősítettek abban, hogy ezt inkább hagyni kellene... Ésszel eddig is ezt gondoltam, csak annyira nem közömbös a srác, hogy olyan egyszerű legyen elküldeni...
2013. ápr. 27. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:
én barátként elmennék vele abban még nincs semmi de két lépés távolság és ha közeledni próbál behúznám azonnal felpofoznám és otthagynám
2013. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mondom ezt én aki kétszer smárolt mással a párja háta mögött ki is dobott, ami tök jogos ezért azt mondom soha többé. tanultam az esetből
2013. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért pofozkodni nemkell, ha mégis, tartsd oda a te arcod is:)


Kérdező, ugye nem akarsz beàllni a sunyi, gerinctelen szukàk közé?

Nem.

Hagyd a fenyőbe, én azt mondom!

2013. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 White Lily ***** válasza:
ne találkozz vele
2013. ápr. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!