Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem akarnak ismerkedni...

Miért nem akarnak ismerkedni a jó pasik? Ti is tapasztaltátok már ezt csajok?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta próbálok párt találni nem vagyok csúnya, sőt elég csinosnak mondanak. De egyszerűen nincs normális pasi, több társkeresőn is rajta vagyok bombáznak levelekkel, de mind unalmas, sablonos vagy baromi csúnya számomra.

Minap felmentem egy beszélgetős oldalra és rámtalált egy fiú, nagyon okos volt, nagyon szimpatikus, nagyon jól el lehetett vele beszélgetni, aztán kértem képet és meg is lepődtem, mert tök helyes volt. Kérdeztem ismerkedik-e stb. és mondta, hogy nem, most egy ideje már nem ismerkedik, szóval csak beszélget, hogy miért, arra nem tért ki. Én tettem a jeleket is, de ő nem vette. És nem igaz, hogy nem jöttem be neki, mert még képet se látott rólam. Aztán elköszönt, mert mennie kellet, de semmi elérhetőséget nem kért.


2013. júl. 8. 10:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Megjegyzem, én meg kalóz fajta

http://www.youtube.com/watch?v=S3UebW-dGPY

2013. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Magasak kicsit szerintem az igenyeid pl lenezed a kevesbe jo pasikat
2015. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 tomi35 válasza:
Egy helyes pasi, pláne ha önbizalma is van, nem ismerkedik társkeresőbe.Talán azért, mert sok a buktatója, idö és munkaigényes és minden zsákbamacska.Sok jó pasi fiatalon nem is vágyik igazán tartós kapcsolatra, hülye lenne lekötni magát és folyton egy másik személytől függeni.Inkább csajozik ezerrel, amig megteheti.Szóval ismerkednek, de nem ott.Vagy nem jól látom a dolgot?
2015. dec. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!