Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Így lehetne ismerkedni lányokk...

Így lehetne ismerkedni lányokkal? Működhet?

Figyelt kérdés

Mondjuk vonaton, mikor egyedül ülök a kupéban egy szép lánnyal... Vagy csak simán a borfesztiválon zsíros kenyeret áruló lánnyal...

Vagy a hamburgeresnél dolgozó diákmunkás lánnyal...


Szóval igazából átlagos, "semmi közös" helyzetben. Odamegyek a lányhoz, és csak annyit mondok őszintén, normálisan, hogy "szia, megtetszettél, szeretnélek megismerni. Eljönnél velem randizni?" A többi meg majd jön magától... pl. vagy igen-t mond és megadja a számát, vagy nemet mond, és kitalál valamilyen indokot ("barátom van").


Szerintem normális lány nem dől be az olyan szánalom-szövegeknek, hogy "fájt, hogy leestél az angyalok közül" meg ilyen sablonoknak... ez nem is én vagyok.

Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy magas vagyok és az átlagnál sokkal jobb képűbb, de így még nem próbáltam ismerkedni.


Működhet?


2013. júl. 7. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne randira hívd, hanem italra/fagyira. De amúgy működhet.
2013. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen! bocs... :) tényleg. A randi túl "direkt", én sem ezt a szót használnám, hanem inkább a fagyizást vagy sétát például.

De igen, kösz!

2013. júl. 7. 23:16
 3/11 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Persze, simán. Csak nem így, hogy így hirtelen letámadod, hogy "Szia, jössz randizni?" ettől csak megijed :D Kezdj el dumálni vele, mondj valami vicceset, beszélgessetek pár percet aztán jöhet a szöveg, hogy lenne-e kedve. Szerintem simán, ha ügyesen csinálod.
2013. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szerintem ez lenne a normális. Senkinek nem jönnek be ezek a mindenki által ismert gagyi csajozós szövegek. Ha esetleg maga által kitalált, vicces szöveget nyomna le, akkor talán... De jobb az egyen, őszinte beszéd! :)
2013. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hiába mondják itt az ellenkezőjét,szerinted miért csajozós szöveg a csajozós szöveg?

Mert csajozni lehet vele.Nem a szöveg a fontos,hanem ahogy előadod magad..

2013. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ezek szerint minden szöveg "csajozós".... :)


Nem is kéne olyan lány, aki bedől az átlagos sablondumáknak. Meg azt hogy adjam elő, amit nem én találtam ki? Nem vagyok színész és ismerkedésnél nem is szeretnék színészkedni.

2013. júl. 7. 23:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Tetszene nagyon! Végre normális ismerkedés! :)
2013. júl. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 PéterPálka válasza:
A gyors randi kérés csak akkor célszerű, ha nincs lehetőség pár percnyi bemelegítő beszélgetésre, pl. a hamburgeresnél dolgozó lánynál. A vonat kupéban inkább beszédbe kell elegyedni és a végén leszálláskor kérni a randit. Egyébként teljesen normálisnak tartom a módszert. Egy normális csaj ezen nem sértődhet meg, és ha olyat válaszol, hogy utcán/vonaton stb. nem ismerkedem, akkor valójában nem ez az elutasítás oka. Ilyenkor odébb kell állni, vagy egy előre jól kitalált, frappáns választ kell adni és otthagyni.
2013. júl. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

persze,de szerintem is vigyél bele fokozatot.

duma,vicces akármi,randi.

mondjuk ritka amelyik ilyen könnyen megadja,uh várhatsz néhány leszerelő,meg kitartó vagy-e tesztet,de ha azokat is kezeled és végig kitartasz nem törsz meg,akkor simán jó.


az meg külön jó,hogy eladó csajokon akarsz gyakorlatozni,mert kénytelenek foglalkozni veled,nem hajthatnak el illetlenül.

2013. júl. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Egy jó tanács:

Ha ilyen nagypofájú kifejezéseket teszel mint hogy "átlagnál sokkal jobb képűbb" akkor ne csodálkozz hogy egy netes oldalon random emberektől kérsz tanácsot. És talán azért nincsen még barátnőd mert vissza kéne venni az arcodból;)

2013. júl. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!