Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Így lehetne ismerkedni lányokk...

Így lehetne ismerkedni lányokkal? Működhet?

Figyelt kérdés

Mondjuk vonaton, mikor egyedül ülök a kupéban egy szép lánnyal... Vagy csak simán a borfesztiválon zsíros kenyeret áruló lánnyal...

Vagy a hamburgeresnél dolgozó diákmunkás lánnyal...


Szóval igazából átlagos, "semmi közös" helyzetben. Odamegyek a lányhoz, és csak annyit mondok őszintén, normálisan, hogy "szia, megtetszettél, szeretnélek megismerni. Eljönnél velem randizni?" A többi meg majd jön magától... pl. vagy igen-t mond és megadja a számát, vagy nemet mond, és kitalál valamilyen indokot ("barátom van").


Szerintem normális lány nem dől be az olyan szánalom-szövegeknek, hogy "fájt, hogy leestél az angyalok közül" meg ilyen sablonoknak... ez nem is én vagyok.

Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy magas vagyok és az átlagnál sokkal jobb képűbb, de így még nem próbáltam ismerkedni.


Működhet?


2013. júl. 7. 23:13
1 2
 11/11 tomi35 válasza:
Az önbizalom nem azonos a nagyképüséggel.A szöveg valóban túl direkt, egy amerikai egyetemen lehet hogy müködne, de nálunk az utcán elbukna az első szürőn, óvatosságból.De amúgy tényleg nem a szöveg a lényeg, hanem ahogy előadod.
2015. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!