Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem akarnak ismerkedni...

Miért nem akarnak ismerkedni a jó pasik? Ti is tapasztaltátok már ezt csajok?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta próbálok párt találni nem vagyok csúnya, sőt elég csinosnak mondanak. De egyszerűen nincs normális pasi, több társkeresőn is rajta vagyok bombáznak levelekkel, de mind unalmas, sablonos vagy baromi csúnya számomra.

Minap felmentem egy beszélgetős oldalra és rámtalált egy fiú, nagyon okos volt, nagyon szimpatikus, nagyon jól el lehetett vele beszélgetni, aztán kértem képet és meg is lepődtem, mert tök helyes volt. Kérdeztem ismerkedik-e stb. és mondta, hogy nem, most egy ideje már nem ismerkedik, szóval csak beszélget, hogy miért, arra nem tért ki. Én tettem a jeleket is, de ő nem vette. És nem igaz, hogy nem jöttem be neki, mert még képet se látott rólam. Aztán elköszönt, mert mennie kellet, de semmi elérhetőséget nem kért.


2013. júl. 8. 10:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

" de mind unalmas, sablonos vagy baromi csúnya számomra. "

-felszines vagy.

2013. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, megnéznélek téged, ha már ilyen nagyra tartod magad de másokat ilyen kevésre.

Ha akarod küldhetsz egy képet privátba..

2013. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ilyet már én is csináltam. Egyszerűen nem érdekelt a csaj. Am. meg Ti lányok ezt napi 1000x megcsináljátok, szóval nem kell itt rinyálni.
2013. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Kérdező már mondtam, hogy ocsmány vagy. Belül egy rohadó gyümölcsre lehet hasonlítani. Nyomorék csak te vagy ebben a történetben. Mit nem értesz? Nehéz ezt felfogni? Igaz ilyen bamba vagy-.-" Meg is érdemled a sorsod.
2013. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mutass egy képet. Én szeretem ha egy csaj ilyen bunkó, felszínes és szar ember
2013. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Normális férfiak nem társkeresőn keresnek nőt, maximum múlatják az időt beszélgetéssel.

28F

2013. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Pretty_Fighter ***** válasza:
Na és? Ez csak egy beszélgetés volt és még képet sem látott rólad..Én is tökre lesz*rtalak volna.Ha helyes is meg normális is a gyerek,akkor biztos így is elég csaj van körülötte és nincs szüksége erőfeszítéseket tenni,hogy megismerjen még 1 valakit,egy netes kép nélküli beszélgetés után.
2013. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hát.. fajfenntartási ösztön, nem mindenkit érdekel.


Elkényelmesedik az ember, aztán ha belegondolunk.. jó, jó egy jó nő, jó a szex de hát megéri-e a sok munkát? Nem biztos hogy mindenkinek.


Meg annyi szerencsétlen csaj van, beléjük lehet unni egy idő után, aztán elmegy egy kicsit a nőktől az ember kedve.

De nem baj, nem szabad feladni, egyik félnek sem! :))

2013. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

azért mert vagy lusták (én pl az vagyok mondhatni, de néha ráveszem magam) vagy mert jönnek a csajok így is ha nem csinál semmit olyan jól néz ki

f19

2013. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ronda,de a netes társkeresők nem jöttek be eddig. Képtelen vagyok csak úgy írogatni egy embernek a neten. Nem vagyok kezdeményező típus és nem beszélek túl sokat:) Inkább alkotó fajta vagyok így jártam..
2013. júl. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!