Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem akarnak ismerkedni...

Miért nem akarnak ismerkedni a jó pasik? Ti is tapasztaltátok már ezt csajok?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta próbálok párt találni nem vagyok csúnya, sőt elég csinosnak mondanak. De egyszerűen nincs normális pasi, több társkeresőn is rajta vagyok bombáznak levelekkel, de mind unalmas, sablonos vagy baromi csúnya számomra.

Minap felmentem egy beszélgetős oldalra és rámtalált egy fiú, nagyon okos volt, nagyon szimpatikus, nagyon jól el lehetett vele beszélgetni, aztán kértem képet és meg is lepődtem, mert tök helyes volt. Kérdeztem ismerkedik-e stb. és mondta, hogy nem, most egy ideje már nem ismerkedik, szóval csak beszélget, hogy miért, arra nem tért ki. Én tettem a jeleket is, de ő nem vette. És nem igaz, hogy nem jöttem be neki, mert még képet se látott rólam. Aztán elköszönt, mert mennie kellet, de semmi elérhetőséget nem kért.


2013. júl. 8. 10:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én mégsem tippelnélek szépnek. Vagy lehet, hogy csak intelligens nem vagy.
2013. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Baromi csúnya lehetsz kérdező, belülről.
2013. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 ASOT ***** válasza:
Szerintem akkor sem tetszhettél neki...
2013. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az elején kikötötte már a pasi, hogy nem ismerkedik csak beszélget.
2013. júl. 8. 10:37
 5/23 A kérdező kommentje:
Szóval úgy kezdte a szia után, hogy nem ismerkedik, szóval biztos nem az van a dologban.
2013. júl. 8. 10:38
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
nekem mindig azt mondják, hogy sokan átverték őket, és kihasználták, ezért nem keresnek senkit. de ez egy sz.ar duma. nőket még nem vertek volna át?? pont ők nyavalyognak, mert mindnek a plázapic.sák kellenek, aki szép és normális, az már nem, mert nem lehet őket átverni!!!
2013. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Tudod a szépség is relatív én is szépnek gondolom magam, de attól lehet nem vagyok az. Csak engem ez sosem igazán érdekelt.

Vagy neked is szüleid mondták, hogy ejj de szép vagy.


Ha a véleményem érdekel akkor:

Voltam már nem egyszer úgy, hogy megismerkedtem egy jó csajjal, de egyszerűen nem voltam rá kíváncsi mivel semmi olyan nem volt benne ami érdekelt volna..

2013. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

7-es

"Szóval úgy kezdte a szia után, hogy nem ismerkedik, szóval biztos nem az van a dologban."

2013. júl. 8. 10:42
 9/23 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek hozol ki belőle ennyit...:O
2013. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Pont az a kérdés, hogy miért nem akarnak ismerkedni a jó pasik, a nyomorékok meg állandóan írogatnak, odajönnek stb
2013. júl. 8. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!