Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjen egy olyan...

Hogyan ismerkedjen egy olyan fiú, akit bármelyik képe alapján a lányok rondának neveznek és elutasítanak?

Figyelt kérdés
Már egy depis, lelki roncs lettem, semmi kedvem kezdeményezni sem, se képet küldenem, mert úgyis mindig ugyanaz történik. Nagyjából így: Ronda vagy, azt hittem helyes vagy. A másik változat, aki szépen csendben lekopik. Nekem meg fiúként nincs szívem rondának nevezni egy lányt sem. Lehet velem van a baj.

2013. júl. 8. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Megértelek, de fogalmam sincs mit lehet csinálni...
2013. júl. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Küldött magáról 1 képet..

[link]

2013. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az önbizalom az egyetlen, ami számít... a testedet edzéssel karban tudod tartani, az arcodat pedig fogadd el olyannak, amilyen! olvass sokat, legyél nagylelkű és sármos, ennyi a titok nyitja barátom :D
2013. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

változtasd meg a stílusod, és fordíts több időt magadra

pl. szedj fel egy kis izmot az sosem hátrány

vágasd le a hajad

vegyél új ruhákat, meg amúgy vannak ilyen divatmagazinok, lehet hogy kicsit b*zisnak hangzik, de sokat lehet velük javítani/formálni az ízléseden

és ha úgy érzed hogy jól nézel ki akkor megnő az önbizalmad

járj új társaságokba ahol még nem ismer senki mert akkor ott tiszta lappal kezdhetsz mert ha egy lány elkönyvelt olyannak akitől nem akar semmit azon nagyon nehéz változtatni :D

sok sikert!

2013. júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azon a képen nem én vagyok, el ne higgyjétek már!
2013. júl. 8. 01:05
 6/10 anonim ***** válasza:

És mi lenne, ha élőben próbálnál ismerkedni?

Tudod, akkor a lány esetleg kap egy esélyt, hogy mást is megismerjen belőled, mint egy előnytelen profilképet.

2013. júl. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Szóval neked egy olyan nő kellene aki egész nap melletted ülne, hallgatná a sirámaidat és vigasztalna... Egész, álló nap...


Voltam olyan helyzetbe mint te, nekem meg nagy a fejem és és az arcommal is gondok vannak. De leszarom. Ott van még a stílus és az önbizalom.


A helyedben rohadt gyorsan ráépítenék a humorra és az önbizalomra. Az utóbbira van is valami tanácsom. Alkoss valamit.

Az mindegy hogy novella, regény, zene, esetleg fotózz és azt csináld meg PS-sel. A világon az egyik legjobb önbizalom növelő cucc, hogy ha létrehozol valamit.

2013. júl. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Önbizalom, igényes öltözködés, stílus. És ne fognak rögtön elutasítani.
2013. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Amíg magadat csúnyának, látod más is annak fog tartani!

Vegyél pár új ruhát, de olyat ami neked is tetszik, változtass hajat,, de úgy hogy te is elégedett legyél vagy várd meg azt a lányt akinek nem számít a külső.. nekem például sokkal fontosabb az, hogy kedves-e a fiú jó-e vele beszélgetni stb.

Fontos hogy tetsszél magadnak!!

2013. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy kis izom nem ártana arra buknak a lányok, aztán a stílusos öltözködés szintén bejön.

Ha fiatal vagy akkor ez a hip-hop stílusos öltözködés a menő.

Ha idősebb akkor az elegáns a megnyerő.

A hajaddal is kezdhetnél valamit, rövid vágathatnád, az sokkal jobb lenne.

Szerintem ez egy ilyen átalakulás lenne számodra.:)

2013. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!