Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjen az, aki a...

Hol ismerkedjen az, aki a neten nem tud beszélgetni, élőben pedig nem mer senkit leszólítani?

Figyelt kérdés
Utálom már, hogy mindig tök egyedül vagyok és mindig csak netes beszélgetőtársat találok, pedig nem vagyok benne jó. Találkozni senki nem akar aki a közelben lakik. F

2013. júl. 1. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehol, pont ez a két lehetőség lenne..
2013. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Házibuliban, ahol sok az új arc. Ott nem olyan para hozzászólni "ismeretlenekhez".
2013. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még neten se? Őszintén, sehogy. Vonulj kolostorba, ez már az életképtelenség új szintje.
2013. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Baráti társaság? Ha ismernek olyan lányt, aki bejönne, megbeszéled velük, hogy "szervezzék" be a bandába, nézzetek el valamerre.


Vagy jó lenne valami haver, barát, akivel lehetne együtt csajozni. Hátha valami bátorságot ad, vagy elleshetsz tőle néhány dolgot az élőben való ismerkedéshez.


Később meg próbálkozhatsz egyedül is.

2013. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom te sem vagy helyes fiú, ahogy én sem. Engem sem vesznek észre a csajokk, de főleg a környékbeliek, szinte tudatosan kerülnek a kis ribaancok.
2013. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát ez sakmatt.

valameilyken muszály lesz változtatnod, ha nem akrsz egyedül lenni.

haverokkal járjatok el. de ne a helyi krimóba alkeszok közé..

hanem strand, városba este, disco, bárok stb ahol lányok is vannak, piázgassatok, és előbb utóbb csak emgered a nyelved, és lesz bnőd.


my true story:

egy ilyen discozás alkalmával, éppen szakítás után voltam egy hosszú kapcsolatomból. csak a haverjaim kedvéért mentem bulizni, és ugye piáztunk is. a dumagép helyett, az érzelmek jöttek elő belőlem. hiányzott a volt barátnőm. kimentem, kiültem egy padra tök egyedül, a discotol nemmesze, iylen park szerűségbe. szomorkodtam, és bevallom sírtam is, azthittem sosem fogok mágegy iylen lányt talélni stb stb.

aztán egyszer cska emgszólítottak...2 csaj volt. mit ülök én itt, mondtam a szitut, tök megsajnáltak láták a könnyeim, és addig nayaggttak mág vissza nem emgyeka discoba velük. nos utánna rengeteget tánycoltam velük, tök elvonták a figyelmemet, és marhajó estém lett. :)

számtalanszor modnták, hogy helyes pasi vagyok, sármos, jólnézek ki ne hagyjam hogy elbizonytalanítsanak!

az ominózus este után, az egyik lánnyal még tartottam a kapcsoltato néhány hétig, megerősítette a lelkem, és minden jóra fordult. nemsokkal később már a jelenlegi barátnőmmel is megismerkedtem, akivel néhány nap mulva 1 éve leszünk együtt :) ez alighanem nekik lesz köszönhető, hiszen akkor ha magamnak kell megemésztenia sok sz*rságot, alighanem sokkal később nyerem vissza az önbizalmam. :)

üdv.

22/F

2013. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azon a helyen, ahol valami teljesen mást csinál.

Ha van hobbid, szenvedélyed, akkor ha azt bármilyen formában csoportosan is lehet csinálni, és nagyon nem olyan, hogy csak srácok csinálják, akkor ott lehet esélyed például. Ilyenkor a beszélgetés alapja már adott is, mert mindketten ugyanazt szeretitek csinálni, hiszen egy helyen vagytok. Ha nincs semmid, a társas tánc szerintem mindig jó megoldás, illetve kezdj el gondolkodni inkább azon, hogy mi az, amit igazán szeretnél csinálni. Ha van olyan dolog, amiben igazán jó vagy, abban jó az önbizalmad is, és egy ilyen területen a lányoknál is nagyobb lesz az önbizalmad.

2013. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

aki neten nem tud beszélni, az élőben sem,

amúgy ez kettő emberen múlik,

szóval a beszélgetést gyakorolni lehet, az nem nagy ügy, ha ez megy utána már találkoznának élőben is Veled N

2013. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!