Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az utóbbi időben elutasítanak...

Az utóbbi időben elutasítanak azelőtt, hogy megismernének. A külsőmmel van baj?

Figyelt kérdés
Képet tudok küldeni priviben. Írj, ha érdekel.
2013. jún. 30. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy elutasítanak emiatt. Persze ha konkrétan ismerkedni akarsz párkapcsolat céljából, akkor benn van az elutasítás. De ha valami ürüggyel mész oda és másra tereled a hangsúlyt, akkor nem fogják kerek perec levágni, hogy te fel akarod csípni őket, és lehet egy idő után megkedvelnek a csajok a külsőd ellenére. Amúgy a jó és változatos ruha, jó séró, sok mosolygás, igényes tisztaság, picit sportos testalkat, illetve egy kellemes kis kommunikációs képesség már bőven elég ahhoz, hogy ha nem is vagy helyes, akkor sem fognak elutasítani.
2013. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez mind megvan...
2013. jún. 30. 17:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt nehéz megítélni, de ha te is olyan ronda vagy, mint én, akkor nincs mit csodálkozni. Tőlem ugyanis undorodnak a lányok.
2013. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nem is vagy helyes, de van egy ilyesmi átlagos testalkatod, meg ilyesmi ruhatárad, akkor az már fél siker.


[link]

2013. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fel nem vennék ilyen cuccot. :)
2013. jún. 30. 17:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Most gondoljátok már el, ha annó még egy ilyen pasinak is megadatott egy feleség, akkor nektek is jár. Mert ez a pasi tényleg ronda volt.


[link]


Úgyhogy nyugi van, sokat kell próbálkozni. Nagyon sokat. Én pl 130 álláshelyre adtam be a pályázatomat és 129 helyről elutasítottak. Tudom, hogy az más, de így kell ezt is felfogni és kész.

2013. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez a pasi színész, én meg nem vagyok gazdag híresség. :)
2013. jún. 30. 17:57
 8/11 anonim ***** válasza:
6: Hozzám képest a belinkelt képen szereplő ember még nagyon is jól néz ki.
2013. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na persze, nehezen hihető. Hiszen ezt az embert megválasztották a világ legrondább egészséges (tehát nem torz, nem szörnyszülött) emberének annó. Úgyhogy fel a fejjel. De gazdagabb még lehetsz és hirtelen lesznek nők is körülötted.
2013. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi vagyok hogy nézhetsz ki, lehet csak te értékeled nagyon alul magad.
2013. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!