Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fáj ennyire, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire, hogy a lányok, akiknél bepróbálkozom rendszerint elutasítanak vagy látom, hogy tök érdektelenek az irányomba? Miért van az, hogy csak azoknak a lányoknak kellenék, akik maguktól próbálkoznak be nálam?

Figyelt kérdés
Olyan rossz érzsé, hogy ráírok egy lányra és tuti, hogy vissza sem ír, mert látj a aképeimet biztos nem vagyok az esete vagy,ha vissza is ír és elkezdünk dumálgatni látom a közömbösséget, de élőben is ugyanez megy többnyire. Aztán néha rám írnak ismeretlen lányok, aztán lejön, hogy tetszem nekik. Olyan szemétség ez, hogy én hiába nyomulok nem kellek azoknak a lányoknak, akiknél kezdeényezek, olyan megalázó és úgy érzem egy ronda kis senki vagyok. Azt bírom már, hogy osztályban is van több kövér lány is és nekik meg simán van párjuk, mintha a lányoknak mindegy lenne hogy néznek ki, mert úgyis lesz párjuk, de ha egy fiú próbálkozik akkor többnyire csak lekoptatják, mint egy értéktlen senkit. Tényleg ennyire értékesebb lenne a női nem, mint a férfiak?
2013. márc. 15. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
jaj te ne vedd a szívedre
2013. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pretty Ballerina ***** válasza:
Hát mert ez a baj, hogy nyomulsz, te kis általánosítós nyomulós emberke. :(
2013. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja, hogy a fiúknak kell kezdeményeznie, de ha én kezdeményezek, akkor senkinek sem jövök be úgy érzem, persze, amikor egy lány kezdeményez én adok mindnekinek esélyt.
2013. márc. 15. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Reménykedj, hogy olyan lány kezdeményez nálad akit te is szeretnél.
2013. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedj élőben! Ha férfi vagy, általában a rólad készült képek az ellenségeid, mert a nők térlátása pocsék.

Főleg a csinosabb lányok, agyilag nem tudják feldolgozni, hogy tökéletlen külsejű férfiról fényképet látnak, bőrhibával, borostával, szemüveggel.

Tipikus női reakció: mutatok neki google- képeken sztárokat, és mondja, hogy "ezen a képen tetszik", "ezen a képen csúnya".

Te meg nem vagy sztár, ergo 1 rossz kép és kampec.

2013. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

# 5/5

Ebbem is lehet valami. Alapból ahány képem van, annyiféleképpen nézek ki rajtuk na meg megfigyeltem, hogy a csajok, akik kezdeményeznek nálam, rendszerint ugyanazt a képet lájkolják úgy 90%-ban.

2013. márc. 15. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!