Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az itteni srácok szerencsétlen...

Az itteni srácok szerencsétlenek vagy én becsülöm alá magam?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést látni itt,hogy a kutyát sem érdekli az az a srác.Nem hogy lánynak tetszene....Hogy nem találnak rendes lányt.

Nos.Járom a várost munkát keresve,és rengeteg lányt/nőt láttam illetve beszéltem velük.

Egyáltalán nem azt tapasztalom amit itt elsírnak.Rengeteg értelmes okos nő szaladgál kint a világban.

Akkor miért írják,hogy nehéz találni?!

Persze én az átlagos rétegről beszélek.Nem a csodaszép vagy "r'b*nc" nőket/lányokat.

Lehet én becsülöm alá magam,és jobb vagyok mint gondolom.De szerintem a való élet nem olyan,ahogyan itt elképzelik.

Nem megváltani szeretném a világot/oldalt.Csak arra vagyok kíváncsi,hogy én miért találok olyan lányt/nőt aki érdemes párkapcsolatra.Míg mások csak szidják őket?

Persze szépség és átlagosság relatív.kinek mi...


2013. júl. 6. 11:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért, ha egy fiú alacsony+kövér, vagy alacsony+sovány, megnézném én, hogy lenne-e egyáltalán lány, aki akarna ismerkedni a lány, ennek ellenére is. Hidd el sok fiú van, akinek olyan adottságai vannak, amitől a lányokat a hányinger kerülgeti.
2013. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!