Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért becsülöm ennyire le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért becsülöm ennyire le a nőket és miért nem tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

Tény , hogy eddig csak rossz párkapcsolatom volt, csak a szex éltette őket.

És a lényeg ott van ,hogy a nőkre nem tudok úgy nézni mintha bármit is érnének, de igazából élőlénynek sem tudom őket tekinteni, egy kutya vagy egy nyálas giliszta jut róluk eszembe mármint a viselkedésük alapján.

Ez nem azt jelenti ,hogy nem izgulok fel rájuk, de nem tudok velük semmire jutni kapcsolat téren, mert olyan szint sík hülyék ,hogy nem hiszem el ,hogy nem direkt csinálják.

Azt hittem , hogy az évek során ki ismertem őket de mindig tudnak ujjat mutatni amitől meg undorodok tőlük.

Már az is zavar,ha valamit kérdeznek mert valamire vissza tudom vezetni a miértjét, tehát csak szexelni tudok velük amúgy rájuk nézek és látszik ,hogy kong a fejük az ürességtől, soha nem értettem meg , hogy lehet egy nőt tárgyként kezelni ,de most már úgy látom ,hogy csak ez az egy megoldás van és tényleg , ha úgy kezelem őket mint mondjunk egy gépet(kinyalom a seggét/szervizelem) akkor egy ideig okés a kapcsolat aztán egy picit valamit el rontok még ha nem is az én hibámból vége is van...nem hiszem ,hogy találok olyat aki mellett tényleg biztonságban érezném magam , nem basz át ...mert ,ha én nem teszem meg akkor ő teszi. Olyanok mintha csak kavarodást okozni jöttek volna a földre minden baj tőlük származik,akadályoznak a tervek létrehozásában. Csak a nemiszervük miatt érnek számomra valamit :S próbáltam ez ellen tenni(mert nekem se jó) de, mindig csak ez a véleményem igazolódott be, már nem is csalódok bennük hanem a pofájukba röhögök vagy megcsalom őket..eddig ez még jól is esett de most már nagyon zavaró, hogy ilyen egy retkek. Van valami esély, hogy találok már valakit aki ezeknek a véleményeknek ellent mond, és képes lennék megváltozni ebből a "nő gyűlöletből" vagy már volt valaki ilyen cipőbe aki kimászott ebből vagy elhitette magával, hogy ez nem igaz?



2013. máj. 15. 21:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ezek a nők... :)
2013. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

"hogy találok már valakit aki ezeknek a véleményeknek ellent mond, és képes lennék megváltozni ebből a "nő gyűlöletből" "


Sehogy, ameddig az eddigi körből választasz magadnak nőt.

2013. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Pszichiáternél voltál már? Mert ez tényleg nem normális.
2013. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Folyik a genny a kérdésedből. És ez belőled származik.

Nagyon sajnállak. Mindig is sajnáltam a korcs embereket.

2013. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
a buta ember buta párt vonz maga mellé....szóval nyilván te sem lehetsz egy észlény....de ez mindenkinek kiderült a kérdésedből....
2013. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Egyszer remélem valaki jól helyrerak!
2013. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Anyukád hogy van?
2013. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Menj pszichiáterhez.
2013. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nálad valami nem stimmel. Mint ahogy azt előttem írták, jó lenne ha meglátogatnád a pszichiátriát. Majd találsz valami "normális" lányt, de ne általánosíts! Nem mind buta.
2013. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem bántásként mondom, de azok alapján amiket írsz, tényleg lehet, hogy nem ártana egy pszichológus segítsége.
2013. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!