Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért becsülöm ennyire le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért becsülöm ennyire le a nőket és miért nem tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

Tény , hogy eddig csak rossz párkapcsolatom volt, csak a szex éltette őket.

És a lényeg ott van ,hogy a nőkre nem tudok úgy nézni mintha bármit is érnének, de igazából élőlénynek sem tudom őket tekinteni, egy kutya vagy egy nyálas giliszta jut róluk eszembe mármint a viselkedésük alapján.

Ez nem azt jelenti ,hogy nem izgulok fel rájuk, de nem tudok velük semmire jutni kapcsolat téren, mert olyan szint sík hülyék ,hogy nem hiszem el ,hogy nem direkt csinálják.

Azt hittem , hogy az évek során ki ismertem őket de mindig tudnak ujjat mutatni amitől meg undorodok tőlük.

Már az is zavar,ha valamit kérdeznek mert valamire vissza tudom vezetni a miértjét, tehát csak szexelni tudok velük amúgy rájuk nézek és látszik ,hogy kong a fejük az ürességtől, soha nem értettem meg , hogy lehet egy nőt tárgyként kezelni ,de most már úgy látom ,hogy csak ez az egy megoldás van és tényleg , ha úgy kezelem őket mint mondjunk egy gépet(kinyalom a seggét/szervizelem) akkor egy ideig okés a kapcsolat aztán egy picit valamit el rontok még ha nem is az én hibámból vége is van...nem hiszem ,hogy találok olyat aki mellett tényleg biztonságban érezném magam , nem basz át ...mert ,ha én nem teszem meg akkor ő teszi. Olyanok mintha csak kavarodást okozni jöttek volna a földre minden baj tőlük származik,akadályoznak a tervek létrehozásában. Csak a nemiszervük miatt érnek számomra valamit :S próbáltam ez ellen tenni(mert nekem se jó) de, mindig csak ez a véleményem igazolódott be, már nem is csalódok bennük hanem a pofájukba röhögök vagy megcsalom őket..eddig ez még jól is esett de most már nagyon zavaró, hogy ilyen egy retkek. Van valami esély, hogy találok már valakit aki ezeknek a véleményeknek ellent mond, és képes lennék megváltozni ebből a "nő gyűlöletből" vagy már volt valaki ilyen cipőbe aki kimászott ebből vagy elhitette magával, hogy ez nem igaz?



2013. máj. 15. 21:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ezzel még én is egyetértek, nem ártana egy orvos segítsége. Mondjuk én nem tudom felfogni, hogy ha rengeteg jólelkű, rendes lányt ismerek, mások miért nem találkoznak ilyenekkel? Vagy csak nem veszik őket észre.

Szóval komolyan, valakivel beszéld ezt meg, nem szégyen szakemberhez fordulni, mert ez már erős túlzás. NEM ismered a világ minimum 3 milliárd élő nőjét; pluszban ha őket unintelligensnek tartod, akkor magadat milyennek? Számodra milyenek a férfiak? Mert ha ilyet írnál bárkinek is, arra következtetnének, hogy önmagadat sohasem látod hibásnak semmiben, a saját nemedet sem, és minden a nők hibája. Mielőtt másokra mutogatunk ujjal, nem ártana saját magunkba is belenéznünk, mert lehet, hogy nem véletlen az a sok rossz élmény.

2013. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"én nem tudom felfogni, hogy ha rengeteg jólelkű, rendes lányt ismerek, mások miért nem találkoznak ilyenekkel?"


- nagyon is elképzelhető, hogy az okos és rendes lányok/nők hanyatt-homlok menekülnek egy ilyen sötét ostoba szemléletű embertől, aki mint írja:


"de igazából élőlénynek sem tudom őket tekinteni, egy kutya vagy egy nyálas giliszta jut róluk eszembe "

Mellesleg a kutya és a giliszta is élőlény.

2013. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
xD hát ne kezdj komolykapcsolatot akkor.
2013. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nekem is ki szokott jönni rajtam a nőgyűlölet de néha elmúlik amikor beszélek vmi aranyos 3D-s lánnyal aki olyan mintha egy animéből jött volna, szal semmi gáz
2013. máj. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Most komolyan,részeg vagy? Szerintem mutasd meg magad valami orvosnak.
2013. máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
12-es: Ez mondjuk igaz, senki nem lenne egy ilyen szemléletű emberrel szívesen.
2013. máj. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Szia


Tudom, hogy ezek rossz gondolatok. Nem kell hozzá orvos., hogy észre vegyem. És ez ellen harcolok is, de abszolút nem érzem magam korcsnak. Ugyan úgy emberek közt élek normális életet, ha valaki látna nem gondolná ezeket rólam, magamba tartom.. Sok kapcsolatom volt és tudom, hogy vannak normális nők.. Csak akikkel én találkoztam azok nagyon nem voltak azok... És nem lepukkat körökben mozogtam soha.

Kösz a válaszokat tipikus szürke emberek válaszai... a

2013. máj. 16. 04:08
 18/22 anonim ***** válasza:
rossz gondolatok, ráadásul rossz helyesírással és rossz fogalmazással
2013. máj. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"tipikus szürke emberek válaszai."

-hát kérdező, nem lehet mindenki oly zseniális, intelligens és színes-lelkű egyéniség, mint TE VAGY ! Törődj bele.

Ezek után kíváncsivá tettél, hogy miért alakult ki benned ez a fölényes stílus, mi az amit tudsz?

Azt már tudjuk, nem vagy képes megkülönböztetni egy tárgyat egy élőlénytől, egy gépet egy emberi lélektől, egy emberi lelket egy lelkes állattól. Ezenkívül még milyen különleges fogyatékosságod van?

2013. máj. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

XD

hát ez krvajól megfogalmaztad kedves kérdező!


én nem győlölöm a nőket, meg szép is meg jó is, de tényleg úgy van ahogy a kedves kérdező leírta !

Sík hülyék, és mindíg tudnak valami újat mutatni.

2013. máj. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!