Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék Ellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék Ellene?

Figyelt kérdés
Az én történetem az az igazi, nyálas , béna romantikus sztori, ami rengeteg amerikai filmben szerepel. Bele estem a legjobb barátnőm tesójába. 2 évvel idősebb nálam. Ez eddig nem is baj. Csakhogy egyszerűen nem értem! Néha úgy tűnik tetszem neki, néha rám se néz, én meg csak őrlődöm. Múltkor a városban is sikerült magam totálisan leégetnem, csak elpirultam és alig mertem előtte megszólalni. A vicc az egészben az, hogy én egyáltalán nem vagyok az a félénk csaj, aki nem meri felemelni a hangját ha kell, és régebben kicsit szánalmasnak tartottam az ilyen lányokat akik ugyanezen mentek keresztül, de most én is ugyanott vagyok. Hogy tudnám elfelejteni? Egyáltalán létezik, hogy csak minimálisan is bejövök neki? Kérlek segítsetek, már nem tudom mit tegyek! Bocsi a sok szövegért

2013. máj. 9. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Kerüld el/ki a srácot, igy meg fog oldódni a problémád.
2013. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vízfakasztót kéne venned.
2013. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá részegen, nagy nyilvánosság előtt, letepered, leokádod a fejét, adsz neki két pofont és ráüvöltesz, hogy "NA LÁTOD, EZT HAGYOD KI AZ ÉLETEDBŐL MINDEN NAP!!!" és pofozod tovább.
2013. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na köszi! :D
2013. máj. 9. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Szivesen. Bevált? :D
2013. máj. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D :D
2013. máj. 10. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!