Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az itteni srácok szerencsétlen...

Az itteni srácok szerencsétlenek vagy én becsülöm alá magam?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést látni itt,hogy a kutyát sem érdekli az az a srác.Nem hogy lánynak tetszene....Hogy nem találnak rendes lányt.

Nos.Járom a várost munkát keresve,és rengeteg lányt/nőt láttam illetve beszéltem velük.

Egyáltalán nem azt tapasztalom amit itt elsírnak.Rengeteg értelmes okos nő szaladgál kint a világban.

Akkor miért írják,hogy nehéz találni?!

Persze én az átlagos rétegről beszélek.Nem a csodaszép vagy "r'b*nc" nőket/lányokat.

Lehet én becsülöm alá magam,és jobb vagyok mint gondolom.De szerintem a való élet nem olyan,ahogyan itt elképzelik.

Nem megváltani szeretném a világot/oldalt.Csak arra vagyok kíváncsi,hogy én miért találok olyan lányt/nőt aki érdemes párkapcsolatra.Míg mások csak szidják őket?

Persze szépség és átlagosság relatív.kinek mi...


2013. júl. 6. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Mert nagy ritkán kimásznak a gépük elől egy évben egyszer az utcára és csodálkoznak, hogy a lányok kezében nem controller van, és ez alapján elkönyvelik magukat vesztesnek/a lányokat kUrvÁknak és jönnek ide sírni a gyakorira, amikor meg kapják a tanácsokat ezerrel, csak tovább rinyálnak, egyiknek sem derogál összeszedni a tökeit és kimenni az életbe.
2013. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
43%
Te nem sírsz, mert te járod a várost, és megismersz nőket. Akik itt szerencsétlenkednek, azok egész nap otthon ülnek, kockulnak, és azt a bizonyos sült galambot várják a szájukba. Ennyi a véleményem erről...:D
2013. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
A pontozás alapján látom valakiknek fáj az igazság, de nem lep meg.
2013. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
En is addig voltam luzer amig meg nem ertettem hogy kezdemenyezndm kell, mosolyognom, szeretetet es magabkztonsahot sugaroznom, feltalalnom magam. Amig feltem es sajnaltam magam minden lany menekult elolem. Ez egy buvos kor amihez ero kell es mereszseg kilepni.
2013. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérdező.Én nem vagyok szerencsétlen,jó pár csajom volt már és kapcsolatom.De nekem is volt időszakom amikor valamiért le..szartak a nők.Hogy miért azt én sem tudom,de semmit nem változtam abba az időszakba,ugyan olyan igényes voltam és nyitott.Jó pasinak tartanak,de valamiért volt időszak amikor le se fo..sták a fejem.

Igaz én nem sírtam,de s..rul esett a dolog.Igaz élőben ismerkedem én is,nem neten.Na de amikor 4-szer lepattintottak,akkor már én is a bőgés határán voltam..pedig nem vagyok egy mimóza lúzer pö..cs,de valamiért akkor ez ku.rva szarul esett.Szerencsére véget ért a pech széria...de hogy mi okozta akkor nem tudom...

2013. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Vannak értelmes, okos, rendes lányok, csak egyrészt mind foglaltak, másrészt náluk sincs esélyed, ha nem nézel ki elég jól.
2013. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbálnál meg az én külső adottságaimmal beszélgetni csajokkal, és akkor megértenéd, hogy vannak emberek, akiktől undorodik minden lány és sajnos az én külsőm is ilyen ocsmány.
2013. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1,2,3+kérdező:

Én pl. nem csak a várost jártam, hanem szórakozóhelyeken is rengeteget ismerkedtem. Mindenhol lestem a lehetőséget, hogy hogyan ismerhetek meg egy lányt/nőt. Odamentem, kezdeményeztem, DE csak az elutasítást kaptam, és azt, hogy én érdeklődtem, törtem magam hogy megismerjem a másikat, és viszonzásul hallgatást, vagy elutasítást kaptam. Volt hogy reagáltak pár mondattal, de az után leléptek. Érdektelenség látszott rajtuk.


Önbizalmam nincs, tehát nem tudok magabiztosan fellépni, viszont törekedtem rá, de ez mit sem ér, mert nem becsülik a nők a törekvést, a jószándékot. Én is húztam a számat sokszor, hogy miért működik ez így... ez van. Elfogadni el fogadom a mai társadalomnak a működését, mert benne élek, de nem értek vele egyet.


Én az összefogást pártolom, az együttműködést a kapcsolatban, és nem a sex alapú ismerkedést. Szeretem a nőben megismerni azt, akit szépnek látok, hogy valóban értelmes-e, és tud-e szeretetre méltó lenni. A legtöbb sajnos nem, vagy csak azzal aki nagyon bejön neki. De nem úgy néznek a férfira, mint olyanra akit meg akarnak ismerni, hanem azt nézik hogy minek felelnek meg, és minek nem. Ez teljesen felháborító.


Én is randiztam olyan lánnyal, aki szinte teljesen egyezett velem(hobbikat, érdeklődési kört tekintve). Viszont mégsem illett hozzám, mert nem a szívem dolgait nézte, hanem mindenképpen jól akart szórakozni, jól akarta érezni magát, és ha már beszélgetni kellett egy lelkisebb, érzékenyebb témáról - ami fontos még a kapcsolat legelején is - na akkor már visszavonulót fújt, és nem akart erről beszélgetni.

Ez nagy hiba.


Vagy csak én vagyok olyan hülye, akit az őszinteség, tisztesség, becsületesség, SZERETET, jószívűség érdekel a másikban, és ezeket nézem? Külsőt is nézem persze, de sok lány bejön külsőre. Több közösségben majdnem az összes lány bejött. Mégis egyedül maradtam. Természetesen kezdeményeztem, és próbáltam minél rendesebb lenni hozzájuk, nem kényszerből, hanem mert ilyen vagyok. De ez nekik nem volt szimpi.

2013. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert nagyon nyomorékok, csúnyák, életképtelenek, depressziósak az életben, holott még csak tizenévesek vagy huszonéves kor elején járnak. De ez nem csak a fiúkra igaz, hanem a lányokra is. Elég szomorú az, hogy egyes emberek egész napjuk a gyakorikérdéseken töltik és itt próbálják kompenzálni magukba a hiányt. Azt gondolva, hogy majd itt barátokat, és szerelmeket találnak, persze csak a neten. Ráadásul élőben sose találkoznak. Meg azt gondolják, sokan, hogy neten szerelmesek tudnak úgy lenni egymásba, hogy még életben sosem találkoztak, fogták egymás kezét. Csak dobálják egymásnak az aranyosabbnál aranyosabb smileket, meg fb-n elcsevegnek és azt gondolják, szerelmesek egymásba. Holott csak saját maguk által kialakított ideálba szeretnek bele, egy virtuális lénybe amit ők alkottak meg a fantáziájukba, és élőben persze tök más az egész ember. Sajnos ez a világ hibája is, hogy ennyire modernizált lett, mindenhol internet van már, az emberek nem beszélnek személyesen egymással, csak neten. Ajánlom a Wall-E filmet, amikor már ott a tart a világ, hogy embereknek ki se kell mozdulni a székből, mert robotok adják nekik a kaját és teljesen el vannak hízva az emberek, és virtuális világban élnek.
2013. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Én már nem a huszas éveim elején járok, és már öreg vagyok mégsem volt eddig még egyetlen egy randim sem, mert a lányok az én külsőmtől például undorodnak.
2013. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!