Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy helyes vagyok, ha csak olyan lányok kezdeményeznek nálam, akik túlsúlyosak?

Figyelt kérdés
Még sosem kezdeményezett olyan lány nálam, aki az esete lett volna, kb. 4-5 számomra vonzó, cuki, pici lánynál volt jel, hogy talán tetszem nekik, de ezt sem tdutam meg sosem, mert én nem vagyok a keedményezős típus, én rondának is tartom magam, ahogy a plázacicák is mondták, hogy ronda vagoyk és én el is hiszem, mert ők a legjobb csajok ezen a bolygón. Még, ha én nekem jobban bejönnek az egyszerűbb, cuki lányok, akik szemeztek velem buszon meg adták a jeleket suliban is például meg utcán.
2013. júl. 2. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez Fake.
2013. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ASOT ***** válasza:
mert amelyik nem túlsúlyos az elvárná h te kezdeményezz..vagy csak kedvességből mondják.
2013. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

xDD


derossz...


Figyelj kérdező... szebbet sz@arok nálad.

2013. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de mi a túróért kezdeményezne egy nő? Ne legyél töketlen és kezdeményezz te.
2013. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!