Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet egy meleg fiúban,...

Mi lehet egy meleg fiúban, amiért a nők akarják?

Figyelt kérdés
Én elég kövér fiú vagyok, nem egy szépség, mégis akarnak a nők tőlem valamit. Mert mikor beszélgetésünk során közlöm velük, hogy meleg vagyok, akkor mind elszomorodnak és mondják, hogy kár, minden normális fiú foglalt vagy meleg.
2013. júl. 1. 20:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
6%
Ezt nem tudom mikor álmodtad, de nekem az összes barátnőm megveti a meleg pasikat.
2013. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem tudom, nekem nem kéne az biztos. És nem azért, mert utálom őket, egyszerűen nem látom értelmét, hogy barátkozzak velük.
2013. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es

Miután kiderül hogy az vagyok, utána már lehet engem is elvetnek. De mielőtt nem tudják hogy az vagyok, akkor akarnak

2013. júl. 1. 21:03
 4/11 A kérdező kommentje:
Félre értettétek a kérdést
2013. júl. 1. 21:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért kellesz,mert nem kaphatnak meg.

Vagy jó a belsőd.

2013. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ellentétben a heteroszexuális pasikkal, a melegek megértik a csajok gondjait, és ez szerintem már nagyon sokat tesz az egészre. Mert ugye, egy meleg srác személyiségileg nem sokban különbözik egy lánynál. És itt jön elő az hogy... "végre egy rendes pasi aki MEGÉRT <3".
2013. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Figyi... Ezt meg lehetne sokféleképpen beszélni. Van olyan aki melegeket megveti, valaki elfogadja őket. Lehet, hogy egyszerűen csak jófej és kedves vagy, és esetleg a nők ezt megszeretik benned és egy nagyon jó barátjuk leszel.
2013. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves vagy, bizony. Azért. Találkoztam már kövérebb sráccal, egoista paraszttal és aranyossal is. Az aranyos tök cuki volt, simán ismerkedtem volna vele, a másiknak meg sajnos nem mondtam meg, pedig tényleg így volt, hogy ha kicsit visszavenne akkor simán lenne esélye. Vannak ilyen lányok.
2013. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mivel nem ismerünk ezt nem tudjuk megmondani. De számtalan ok lehet, amiért a meleg fiúk bejönnek a csajoknak. A legáltalánosabb a belsőben rejtőzik szerintem, amit már írtak, hogy érzékenyebbek, jobban megértik a lányok problémáit, tudnak velünk lelkizni. A másik, hogy ez azzal jár, hogy kedvesek, nem szólnak be lányoknak olyanokat, amik nekik már bántó, sértő, és ezért eléggé leronthatja a dolgokat. De amúgy ez csak általánosítás... tényleg abszolút egyén függő... Én is szerettem egy srácot, később kiderült, hogy meleg. Nem nézett ki rosszul, aranyos volt, de nem ez volt a legfontosabb. Nagyon értelmes volt, jó humorú, szellemes, tényleg nagyon tetszett a személyisége.
2013. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jó fej vagy, vagy éppen örülnek, hogy nem tűnsz szexéhesnek, amikor velük beszélsz.
2013. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!