Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mi a véleményetek...

Fiúk, mi a véleményetek azokról a csajokról, akik mindent "kipakolnak" és úgy öltöznek mintha a sarkon dolgoznának? Járnátok velük, akármilyen buták?

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 23:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok...
2013. jún. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 zitaszabo válasza:
párom ,aki egy átlagosan normális férfi meg is ölne,ha igy mennék az utcára....te meg,ha igy öltözöl,akkor ne csodálkozz ha valami perverz állat szexuálisan bántalmaz
2013. jún. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Te meg szerintem most nagggyon gondolkodjál el magadon, hogy miket beszélsz :O!!!! Ne csodálkozzak, ha szexuálisan bántalmaznak ? Nő vagy és képes vagy ilyen baromságokat össehordani ? Ha bikiniben mennék az utcára és megerőszakolnának AKKOR SE lenne az én hibám!!! Persze még mentsd fel a férfiakat, hogy a lengén öltözködő nő a hibás, mert nem tudott parancsolni az indulatainak. hát undorító vagy ne haragudj!!!
2013. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Én komolyan nem is értem milyen prűd nagymamák vagytok ti, hogy erre: [link]

azt mondjátok, hogy krvás :O


De mind1 nem is érdekel, a lényeg, hogy hidd el kérdező a "kipakolok mindent" öltözködés NEM ilyen, és normális férfiak is próbálkoznak nálam, nem csak olyanok akik csak meg akarnak dugni, tehát igen járnának is "velünk", szomorkodjál csak. Az a feltételezés, hogy buta vagyok csak mert így öltözködöm (ami teljesen normális) az meg egyenesen felháborító. Te lehetsz baromira egyszerű mint a faék, ha ilyen általánosítások képesek kicsúszni a szádon...

2013. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Figyu, én nem rád értettem, és nem is azt mondtam, hogy aki ugy öltözik, az buta is. De ha magadra vetted, akkor sajnálom, de tényleg baj van veled :)
2013. jún. 30. 14:28
 26/31 anonim ***** válasza:

aha...annyi a baj velem, hogy felbírom magam húzni az olyan ostoba embereken mint amilyen te vagy. Szerintem nagyobb bajt velem kapcsolatban te sem bírsz megfogalmazni;) főleg, hogy kifejtetted, nem rám értetted ;)...

Ráadásul "sajnálom, hogy magadra vetted"...Mivel az ilyen öltözködésre írtad, naná, hogy magamra vettem, ne haragudjál már, akkor fogalmazzál pontosabban!

2013. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 zitaszabo válasza:
pesti ribinek üzenem : azért mert egy férfi meg dug még nem tart jó nőnek......sőt ha csak meg dug,akkor meg még normálisnak se
2013. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Oké, 1. Nem vagyok ribi, de te egyszerűbb vagy mint az egyszer 1...

2.Mint mondtam, NEM csak megdugni akarnak hanem járni is;)

3.Azt, hogy nem tartanak jó csajnak fel se veszem :)...Ha látnál te se vélekednél másképpen :)....;)

2013. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

ja és még valami...nem ártana a nyelvtanra ráfeküdnöd. "meg dug" ;)...

Ráadásul még értelmetlen is. Mit akar ez jelenteni??? "Sőt ha meg dug akkor még normálisnak se"

?:D Szóval minden nőt akit megdug egy pasi, akkor alapból nem tartja normálisnak , vagy hogy érted ?:D na mind1, nem is értem mit vitázok veled, hülye vagy mint a tök.

2013. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
KUR.VÁK Arra jók hogy kukkolni őket ameddig végigsétálnak az úton de kapcsolatra nem.
2013. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!