Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mi a véleményetek...

Fiúk, mi a véleményetek azokról a csajokról, akik mindent "kipakolnak" és úgy öltöznek mintha a sarkon dolgoznának? Járnátok velük, akármilyen buták?

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 23:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy ti hol éltek, milyen csodaországban, de én azt vettem észre, hogy már nagggyon kevés az ilyen mindent kipakolok lány...mondhatni elenyésző. Esetleg mutathatnál képet, hogy neked mit jelent ez...Vagy ha felveszek egy forrónacit meg egy top-ot (nem haskilógós) aminek van egy kis dekoltázsa akkor már rögtön sarki kva vagyok? hmmm érdekes gondolat.

21L

2013. jún. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Ezek szerint jó helyen élsz, vagy csak egyszerűen nem nézel tükörbe :P
2013. jún. 30. 00:04
 13/31 harmadik válasza:
Igy akarják elérni hogy figyeljenek rájúk mert másal nem tudják amugy általába az ilyenek felszinesek is.
2013. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Pesten élek....Mi az, hogy nem nézek tükörbe? Ez most valami ge.iszar oltás akart lenni? Tényleg érdekelne, hogy milyen lányokat nevezel te sarki kva öltözködésűnek...
2013. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
A túlzottan rövidminiszoknyák, vagy a jégerek (amik még rondák is) meg a magassarkú, amiben nem is tudnak járni... Amúgy nem beoltás volt, csak gondoltam azért nem veszed észre őket mert te is olyan vagy...
2013. jún. 30. 00:12
 16/31 anonim ***** válasza:

ez már ku.vás szerinted??


[link]

[link]


Mert ha igen akkor ott szerintem veled van a baj...egy fiatal lány,had ne öltözködjön már úgy mint egy 70 éves nő...főleg nyáron. Szerintem csak féltékeny vagy.

2013. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Igen elég valószínű, hogy "olyan" vagyok ezért is kérdeztem...És hidd el többször nézek tükörbe mint te és nekem tetszik a látvány :) legalább nem vagyok olyan megkeseredett mint te :)...
2013. jún. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

És valószínűleg az itt válaszolók sem az ilyen lányokra értik ezt a sok nemet...Azt hiszik, hogy te ilyenre gondolsz:

[link]

[link]

2013. jún. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

18.


A 2. képen lévő szuper ízléstelen :D.

2013. jún. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 zitaszabo válasza:
Hát pedig kedves pesti lány a képeid elég ringyósak.Az a Jessica Simsonos....a páromnak fel öltöznék úgy,de csak kettesbe.
2013. jún. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!