Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mi a véleményetek...

Fiúk, mi a véleményetek azokról a csajokról, akik mindent "kipakolnak" és úgy öltöznek mintha a sarkon dolgoznának? Járnátok velük, akármilyen buták?

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 23:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
NEIN
2013. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
NO
2013. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Jól megb*szni azt ott hagyni... ennyit érnek és így is nézek rájuk az elejétől fogva.Biztos nem jönnék össze egyikkel sem.
2013. jún. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
ha megváltozna nem lenne k***ás akkor talán
2013. jún. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Нет.
2013. jún. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Köszi, ey megnyugtat... De ha megváltozna és nem lenne annyira k**vás, de attol ugyanolyan buta, akkor már járnál is vele? Ez nagyon logikus...
2013. jún. 29. 23:45
 7/31 anonim ***** válasza:
nem jársz egyből senkivel, előbb megismered, vagy ma már nem így megy?
2013. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Őket kerülöm nagy ívben. 20/F
2013. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Hát én már nem tudom, hogy ez hogy megy a fiúknál mostanában... Amúgy 17 éves lány vagyok, és nem azért kérdem, mert úgynézek ki mint nagyanyám, csak már idegesit, hogy minden "mindent kipakolok, dugj meg" csajoknak mind van pasija, nekem meg nics...
2013. jún. 29. 23:52
 10/31 anonim ***** válasza:

Járni egyértelműen nem járnék velük, mivel ahhoz más (személyiségbeli) kritériumoknak is meg kéne felelniük nem csak a "külső követelményeknek". Aki csak külsőre vonzó de amúgy nemgyerebe az max. a "blokkolnám" kategóriába fér bele.

Arra pedig fölösleges várni hogy megváltoznak mert előreláthatóan nem fognak és ennek belső (lelki) okai vannak. Elég elfuserált értékrendjüknek köszönhetően ők csak úgy képesek nőnek érezni magukat ha minduntalan látják a másik nem pozitív reakcióit (ha megnézik őket a férfiak), ezt pedig úgy tudják maxra járatni ha kidobják mindenüket. Szóval nehogy azt higyjétek hogy komoly kapcsolatban majd megváltoznak, máshogy fognak öltözni stb. mert ők akkor is ki lesznek éhezve a visszajelzésekre, szemezni stb. fognak más srácokkal (egyrészt az ő visszajelzéseik miatt másrészt azért hogy TITEKET féltékennyé tegyenek és ti is teperjetek - vagyis az orrotoknál fogva vezetnének), és szerintem egyikünk se álmodik ilyen nőről.

2013. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!