Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Miért mondjátok...

Lányok! Miért mondjátok állandóan hogy nem a külső számit? 33\F

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 16:11
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

ma 17:20

Sok lány teszi magasra mércét,és nem adja lejebb az álom pasinál!

2013. jún. 26. 17:22
 22/33 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mást jelent az álompasi.

Én sem fogom alább adni annál, amilyen férfit igazán elképzelek magam mellé.

2013. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Akkor ne náluk próbálkozz.

Üdv: Nyilvánvaló Kapitány

2013. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

ma 17:26

Na erröl beszéltem igen.

2013. jún. 26. 17:28
 25/33 anonim ***** válasza:
Beszélj. Nem hat meg. :)
2013. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire mindenkinek fontos. Úgy értem, ha egy nagyon taszító külsejű emberrel találkozunk, kevés az esélye, hogy a lábai elé omlunk, csak mert rendes.

Tény, hogy kevésbé előnyös külsejű embereknek többet kell produkálni ismerkedéskor, mint a szebb társaiknak, de talán így tartalmasabb kapcsolatokat tudnak ki kevésbé felszínes emberekkel, még ha ritkábban és valamivel nehezebben is találnak párra.


De még itt is vannak kivételek, nem megyek messzire példáért, a volt barátom úgy tudott magába bolondítani, hogy külsőleg először egyáltalán nem tetszett: alacsony, kövérkés, kopasz, kerek arcú úriembert képzelj el, miközben én azért elég népszerű voltam a jobb képű férfinépség körében is. Még anyagilag sem lehetett vonzó, mielőtt erre gondolnál, mert úgy állt, hogy én segítettem őt, szóval elvileg nem volt a legjobb party.

Hozhatnám még példának a férjemet, bár ő egyáltalán nem csúnya, de az átlaghoz képest alacsonyabb, mikor megismertem még ráadásul vékonyka is volt (ami nálam azelőtt kizáró ok lett volna), a koránál fiatalabbnak néz ki, szóval nem az a tipikus "alfahím" kinézetre, mégis őt választottam ráadásul nem kevés jelentkező közül.


Nekik mindkettőjüknek olyan fellépésük, viselkedésük, stílusuk van, hogy soha nem voltak sikertelenek a nőknél és nem is csúnya nőknél.

Szóval nyugodtan találhat valaki pár attól, hogy nem a hagyományos értelemben vett ideálnak felelnek meg a paraméterei. :)

2013. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
"tartalmasabb kapcsolatokat tudnak kialakítani" Bocs, az ...alakítani lemaradt. :)
2013. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"Nem azért nincs nő, mert csúnya vagy"


.....hanem azért, mert demográfiailag nőhiány van. Mindig az válogathat, akiből kevés van. Az ördögös szólás pedig egy 1930-as évekbeli magyar filmből van. Akkoriban kinézték a nőket, ha 25 évesen még pártában volt, illetve több nő volt a fiatalabb korosztályban, mint férfi, tehát nem aktuális már.


Ha több az aktívkorú, mint a munkahely, akkor a munkáltató elvárja, hogy a "jómunkásembör" legyen 4 diplomás, 28 év szakmai tapasztalat, beszélje felsőfokon Indonézia összes törzsi nyelvét, mindezt havi bruttó 110-ért, aztán ha el merészel menni táppénzre 1 napra, megpengetik neki, hogy "van ám bőven jelentkező a helyedre, kisköcccsög". Ugye, milyen ismerős?

2013. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

ma 17:40

sokan irták a stilust,tényleg fontos ez is..

2013. jún. 26. 17:46
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg tisztelt kérdező...csak érdekelne, hogy te ennyire nem tartod magad semmire..meg úgy egyáltalán a többi pasi aki ilyeneket kérdez? A kérdés az, hogy a csajok külsőleg megfelelnek-e nekünk férfiaknak! Totál úgy hangzik ez a kérdés mintha mindegy milyen nő legyen csak legyen már egy nő aki összejön velem..mindegy milyen!

Nem mindegy! Ráadásul a válaszadó nők lehet nem is tetszenek neked és számodra olyan csúnyák, hogy csodálkozol azon is, hogy valaha hogy szerethetett beléjük bárki is...aztán ezeket a arctalan válaszadó nőknek akiket te saját magadban olyannak képzelsz el akik neked tetszenek a ideáljaikat olvasgatva elkönyveled magadat sz@r embernek! Legyen már önbecsülésed és tarsd magad többre..nem vagy te senki kutyája, hogy pitizzél, hogy jaj istenem vajon tetszem vagy nem tetszem! Akinek nem tetszel az bekaph@tja..neked sem tetszik mindenki aki meg nem tetszik ki nem sz@rja le a véleményét..nem mindegy milyen ideálja van? Neked amúgy se kellene!

Az a baj nagyon szubjektív a külső..meg hogy kinek ki tetszik! Te is biztos számtalan csajnak tetszettél csak nem tudsz róla, mert 1: kishitűséged miatt eleve kudarcra számítva nem is kezdeményeztél 2: a csajok nem mondták meg, hogy odáig vannak érted és azt hitték ők nem tetszenek neked! Az a pár visszautasítás meg nem a világ...a legjobbakkal is megesik! Ismer itt valaki olyan pasit aki bármilyen lányhoz odamenve bárhol bármikor leveszi a lábáról és garantáltan ágyba viszi és minden csaj szerelmes lesz belé..minden csaj! Én nem ismerek se nőbe se férfiba olyat aki már nem esett volna istenesen pofára életében.....

2013. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!