Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen ritka manapság a...

Miért ilyen ritka manapság a kedves, érző szívű, valóba nkedves, megértő, hűéséges, érzelmes, odabújós, szeretettel teli lány? Miért fiúsodtak, keményedtek meg a lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én úgy látom, hogy manapság egyre több a keménykedő, viszályt szító, folyton mást eltaposni akaró lány és nem tudok ilyen lányokhoz vonzódni, nekem a régi típusú, igazi, gyengéd, kedves, szeretgetős angyalkák jönnek be inkább, akik azért az ágyban tudnak vadak és ördögök is lenni meg szeretnek azért hülyéskedni, pimaszkondi, viccelődni időnként, de lényegében gyengédek és jófejek inkább.


2013. jún. 19. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert az olyanok mint te ellányosodtak.


Értem én, hogy mit akarsz, de ez a kérdés rendesen csöpög például.

2013. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én pl ilyen voltam de egy nagy csalódás után megkeményedtem.. L
2013. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Toniknak teljesen igaza van!

Na és hol vannak az igazi, férfias férfiak?

2013. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#1-es igazad van.
2013. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt a feminizmusnak köszönhetjük kedves kérdező. De nyugi az ilyen nők kurv@ nagyot fognak 40 éves koruk körül koppanni.
2013. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

megku-rvultak sok a hulladék.

Ilyet meg ne keress nincsen.

2013. jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy nem feltétlen fiús, mert keménykedik, vagy viszályt szít. Én sem kedvelem azokat, akik átgázolnak másokon csak a saját érdeküket tartva szem előtt, de viszonylag fiúsnak tartom magam, már csak a kissé agresszív természetem, és néhány hobbim miatt is :D

De sajnos tapasztalataim szerint aki kedves, édes, azt ki fogják használni. Minden embernek kicsit meg kell keményítenie magát, a nőknek is, ráadásul egyre nehezebb is megbízni másokban. Sokszor ez a típus sajnos naív is, de remélem találni fogsz az elvárásaidnak megfelelő lányt, aki nem is ijed meg a világ veszélyeitől ;)

2013. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jah sztem is túl sok a kemény... olyan kemények mint a járdára száradt kutyaszar némelyik
2013. jún. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!