Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves, megértő, szelíd...

Kedves, megértő, szelíd emberekkel hol lehet ebben a világban ismerkedni?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok, és eljutottam arra a pontra, hogy semmi másra nem vágyom, csak valami kedvességre, megértésre! Az emberek jelentős része olyan számító, önző és felületes. Ezt látom minden kapcsolatban, szerelmi viszonyban, de sajnos már a barátságokban is.

ha megnézek egy régi filmet (olyan igazi fekete-fehért:) ott az emberek még olyan kifinomultak, udvariasak, szolidak...nem a szexről szólt minden meg a bulizásról és a carpe diemről.

Én egyszerűen nem vagyok boldog mert az emberi kapcsolatok körülöttem nagyon sekélyesek.

Hol tudnék lelkivilágukat tekintve igényes, normális és megbízható emberekkel megismerkedni?

barátságra gondolok elsősorban


2013. jún. 13. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is Kedves, megértő, szelíd embert keresek. Valószínű, hogy másfele sétálunk.
2013. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Öregek otthona.
2013. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én szelíd vagyok..és ne itt kérdezgess te barom hanem keresd az ilyen embereket mer seggbe rúglak!!!
2013. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!