Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18 éves fiúk! Mit szólnátok,...

18 éves fiúk! Mit szólnátok, ha egy 25 éves nő közeledne felétek?

Figyelt kérdés

Persze a kérdés más korosztályra is vonatkozhat, de a fennt írtak az aktuálisak rám nézve.

Szóval tegyük fel, hogy egy ideje látásból ismeritek egymást. Neked is tetszik a lány. Tudod, hogy a 5-8 évvel idősebb tőled. Nem akar kalandozni, tehát nem az a típus, aki csak egy éjszakát akar veled, ugyanakkor tisztában van vele, hogy fiatal vagy...tehát nem akar örök életre lekötni. :)

Ha közeledne a lány, belemennétek a randizgatásba?


Még én sem tudom, hogy mit akarok...de egyenlőre nem is akarok nagyon elmélkedni rajta.



2013. jún. 16. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy belemennék, igazából sok minden függvénye.
2013. jún. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok hibáért, kissé fáradt vagyok. :)
2013. jún. 16. 00:35
 3/9 anonim ***** válasza:

azt hinném csak viccel xD de azért nem hajtanám el, azt gondolnám barátkozni akar, max ad vmi egyértelmű jelet oszt meglátom mi lesz, de éretlen lennék egy 25 éveshez,...

f19

2013. jún. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Volt már ilyen és nagyon jól esett :)

Ha szimpatikus,akkor bele.

De most a 22 is nagyon jó :))


Amúgy 18/F

2013. jún. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne.:D


20F

2013. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem bejonne 17/L
2013. jún. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Virágzik a gerontofília :D
2013. jún. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Huh, azért remélem annyira öregnek nem nézek ki, hogy az jönne be ennek a fiúnak. :D (úgy tudom, hogy a gerontofília az öreg test iránt való vonzalom...de lehet, hogy tévedek. XD)


Egyébként köszönöm a véleményeteket.

Én sem így terveztem a következő párkapcsolatomat, de annyira nehéz korban hozzám illő társat találni. Minden normális pasi, aki tetszik is, foglalt, vagy elvált gyerekes hétvégi apuka. Én meg ilyesmihez gyenge és önző vagyok. :(


Egyébként a 18 évesem sem egy tipikus kamasz...úgy értem, hogy elég komoly fiú, nincs 1300 ismerőse a fészbúkon, mert az olyan baromi menő, nem jár bulizni, szeret olvasni, sportolni...és komoly céljai vannak.

Egy ideje már beszélgetünk, és úgy érzem, hogy közeledne, csak talán ő is azt hiszi, hogy hülyéskedek, és nem is veszem őt komolyan. Pedig tetszik nekem. :)


Na mindegy, azért jó volt erről valaki(k)nek beszélni, aztán a továbbiakat a sorsra bízom. :)

2013. jún. 16. 10:32
 9/9 Buran válasza:

Én örülnék neki, de azért egy igen komoly jelre várnék tőle, hogy tényleg úgy közelít-e!



18/F

2013. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!