Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szólnátok srácok ha egy...

Mit szólnátok srácok ha egy csajszi leszólítana?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már régóta kinéztem magamnak.Szemeztünk is és sokszor mosolygunk is egymásra. Mivel csak eladó és vásárlói "viszony" van köztünk, nem tudom, hogy reagálna arra ha mondjuk egy cetlit hagynék nála, azzal a felirattal, hogy; "ha szeretnél jobban megismerni itt a számom stb..."

19\L



2013. jún. 3. 20:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kihívnám rá a rendőrséget! félnék hogy majd a sötétben leszúrna és kirabolna.
2013. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a seggét a földhöz fogja verni örömében, főleg ha tetszel is neki. Szóval nyugodtan, sok sikert!
2013. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.:D meglepődnék mert fura lenne így.
2013. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 wata válasza:
100%
ha tényleg ilyen 'jó viszony' van köztetek akkor igen!!! annál aranyosabb nincs:D 16 éves fejjel:)
2013. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
én mosolyognék rajta. :) kedves gesztus lenne és tuti megragadná a figyelmemet :)
2013. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
tuti örülnék neki :D
2013. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Már csak a bátorságon múlik, köszönöm a bíztató válaszokat!:))
2013. jún. 3. 20:06
 8/21 anonim ***** válasza:
Én meglepődnék. Szerintem nem túl jó ötlet megadnod a számodat, elvégre nem ismered őt (gondolom). Próbálj meg vele élőben beszélgetni, ha van pár perced, vagy mondhatsz neki valami bókot, azt mi se vetjük meg, aztán hátha ő is mer majd kezdeményezni. Mondjuk én eleve zárkózottabb és gátlásosabb típus vagyok, ezért nekem lehet, hogy túl sok lenne egy telefonszámos cetli, de mások biztosan másképpen reagálnának.
2013. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"szegény lány,biztos rossz szatyorba tette" XD

Amúgy jól esne.

2013. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen a cetlit csak példának írtam, mert ezt is nekem mondták, hogy jó ötlet.:) A beszélgetést viszont elég snasszos, úgy, hogy mögöttem áll a sor. De valamit megpróbálok összehozni.:P
2013. jún. 3. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!