Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szólnátok srácok ha egy...

Mit szólnátok srácok ha egy csajszi leszólítana?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már régóta kinéztem magamnak.Szemeztünk is és sokszor mosolygunk is egymásra. Mivel csak eladó és vásárlói "viszony" van köztünk, nem tudom, hogy reagálna arra ha mondjuk egy cetlit hagynék nála, azzal a felirattal, hogy; "ha szeretnél jobban megismerni itt a számom stb..."

19\L



2013. jún. 3. 20:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nagyon régen ment a tv-ben egy reklám, Ahol a srác pluszba vonalkódokat húzott egyes termékekre és amikor a pénztáros csaj lehúzta azokat akkor a gép végül kiírta hogy Love you! :)
2013. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De aranyos.:)
2013. jún. 3. 20:13
 13/21 anonim ***** válasza:
A 15 évesek nem nagyon emlékezhetnek rá...
2013. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A srác egyébként csak pénztároskodni szokott? Mert ha esetleg az áruházban (gondolom, ott lehet az esemény színhelye) mondjuk a sorok között is fel szokott bukkanni, akkor ott nagyobb esélye lenne a kommunikációnak. Esetleg próbáld kideríteni, hogy mikor végez, és menj oda akkor az áruházhoz, hátha el tudod csípni, és beszélgethettek.
2013. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Örülnék a fejemnek :D.
2013. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A cetlit szerintem is felejtsd el. Amúgy meg, ha van is barátnője már, rossz néven semmiképp nem fogja venni.


Legrosszabb esetben is hízelegni fog neki.


Amúgy sok sikert. Most bosszankodom amiért nem vagyok eladó, a kérdés tuti nem rólam szól. :-D

2013. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ez egy Lidl, szóval nem olyan nagy áruház, bár nem nagy baj.:)Viszont amióta "ismerem" csak pénztárban találkoztam vele, még árut feltölteni sem láttam, pedig ott fel vannak osztva a feladatok.Gondolkodtam, hogy zárás előtt gyorsan bemegyek és veszek valamit, aztán akkor már úgy sincsenek sokan és van időm egy kicsit beszélgetni, aztán kitudja.:)
2013. jún. 3. 20:19
 18/21 anonim ***** válasza:
jobb lenne a napom tőle
2013. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ez a cetlist dolog jó, rosszul nem sülhet el, sőt ez inkább vagy jól sül el vagy sehogy és ha sehogy akkor se lesz kínos egyikőtöknek se. Őmeg szerintem örülni fog ha nem foglalt :)
2013. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Bárcsak velem történne meg ez, szerencsés lehet a tag :)
2013. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!