Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha egy olyan pasi közeledne hozzátok, aki nem izmos és mellette ügyetlen, de a személyisége elragadó? (nem hirdetés! )

Figyelt kérdés

Tehát romantikus, kedves, lovagias, előzékeny, stb., és a külseje is elfogadható, de béna (pl. néha figyelmetlen és ezért lyukaskezű, azaz hajlamos fellökni/elejteni a törékeny dolgokat, vagy nem tud arrébb tolni egy 50 kilós szekrényt, vagy nem is tudom...ilyesmik)


egy ilyen pasival összejönnétek?


(nem magamról van szó, bár egy pici van benne... 16f)


2010. ápr. 22. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Az én párom sem egy háromajtós szekrény méretű izomtömeg.
2010. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
és még verseket is írna?
2010. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

ez remélem költői kérdés volt haver...

próbálj meg férfiasabb lenni. Nem izmosodni, d ne legyél töketlen mert nincs az a lány akinek ez bejönne, bármennyire is romantikus vagy! 24F

2010. ápr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

De van, csak nehéz megtalálni. Mert sajnos hiába a XXI. század ez, a nyomasztóan nagy számú, ámde meglehetősen alacsony átlagos intelligenciájú többség még mindig olyan ismérvek alapján szelektál, hogy izomzat, meg mozgáskoordinációs ügyesség.

Viszont mondd meg annak a srácnak, hogy nyugi, az ő egyéniségéhez nem is illik egy olyan lány, akinek ő nem kell.

2010. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg a [link] oldalt. (Előző voltam.)
2010. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem izmos és még ügyetlen is?!

Az intelligencia fokmérője!

Úgy látszik nem járok leppukant helyeken elég gyakran...:D

2010. ápr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy aranyos, de többet is kellene tudni róla. A jószándék szép, de nem mindig elég.
2010. ápr. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem izmos,ügyetlen...amig engem (50kiló) fel bir emelni és nem ejt el egy pasi,addig ez a két tulajdonság nem érdekel,amugysem tetszenek ezek a" izomépitő felfujt pasik"...


de ezen kivül a többi tulajdonság,inkább belső tulajdonság mérvadó...normális lánynál ez a normális


szóval nyugi...hacsak nem plázacicát akarsz felszedni (inkább ne),akkor nemhinném hogy aggodnod kellene:)

2010. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

00:06 válaszát nem egészen értem

előző: eszemben sincs plázacicát felszedni

2010. ápr. 23. 16:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Annyira birom amikor egy anonim oldalon sem meri valaki magát felvállalni. Az elején még nem rólad volt szó, most meg kiderül hogy mégis. Van itt egyéb probléma is mint a vékonyság és bénaság. Azért ne keseredj el, vannak vékony gyönge lánykák akiknek ez pont bejön. Meg lehet hogy másnak is. De legalább azon változtass amin tudsz. Pl próbálj felvállalni egy kérdést legalább anonim.
2010. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!