Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha egy olyan pasi közeledne hozzátok, aki nem izmos és mellette ügyetlen, de a személyisége elragadó? (nem hirdetés! )

Figyelt kérdés

Tehát romantikus, kedves, lovagias, előzékeny, stb., és a külseje is elfogadható, de béna (pl. néha figyelmetlen és ezért lyukaskezű, azaz hajlamos fellökni/elejteni a törékeny dolgokat, vagy nem tud arrébb tolni egy 50 kilós szekrényt, vagy nem is tudom...ilyesmik)


egy ilyen pasival összejönnétek?


(nem magamról van szó, bár egy pici van benne... 16f)


2010. ápr. 22. 23:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A személyiség a legfontosabb! (szerintem) és a kisugárzás.

Engem eddig a személyiség fogott meg nagyon:)

2010. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát én egy ügyetlen, nagy magabiztossággal rendelkező fiúra (akkor se ha van oka rá) nem "szólnék semmit".

Illetve a "vagy nemis tudom" mondatod, amely bizonytalanságra utal számomra nem szimpatikus -de ezt inkább vedd szőrszálhasogatásnak.


"(Nem magamról van szó, de egy pici van benne)" -én jobban szeretem a titokzatosságot, a három szavas kérdéseket, a nagy betűs Rejtélyt.


Ezzel nem azt mondom, hogy veled van a baj, csupán, hogy nem mindenkinek te vagy a Szőke Hercege.

2015. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!