Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek igazam van?

Szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés
Van egy lány suliban aki nekem már régóta "tetszik".Az utóbbi időben jól össze barátkoztunk.Volt erdei sulink és ott is nagyon kedves volt hozzám.Volt egy ilyen feladat hogy csoportokba bevoltunk osztva és az adott helyröl kellett adatokat gyülytenük.Mi úgy döntöttünk hogy 2 részre osztjuk a csoportot.Nekem választanom kellet 2 osztály társam közül de ameddig gondolkoztam rajta hogy kivel legyek addig ő kilyelentette hogy az nem lenne-e jobb hogy ő van velem és a 2 osztályársam pedig az ő egyik osztály társával ( ő egy osztályal felettem jár ).Ez vehető jelnek hogy én is tetszek neki?

2013. jún. 14. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ja.
2013. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
akár, vagy csak azért mert barátok vagytok :)
2013. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a barátság az kb 2-3 hét óta van :)
2013. jún. 14. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hogy bejössz neki.

De nem értem miért kell kiírni ugyanazt többször?

2013. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyelvtan 1.-es.
2013. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor szerintem tetszel neki, próbálj közeledni felé, és látni fogod mi a reakciója :)
2013. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mondogass szar vicceket, ha nevet(nyihog) rajtuk sokaig akkor bejossz neki.
2013. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!