Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen kegyetlenek a...

Miért ilyen kegyetlenek a fiatalok, mi a jó abban, hogy másokat kigúnyolnak, megaláznak?

Figyelt kérdés
Én már belefáradtam az egész párkeresésbe, nem azért, mert nem kellettem a lányoknak és visszautasítottak, hanem amilyen stílusban tették. Szó szerint megaláztak, kigúnyoltak, földbetiportak, hogy még véletlen sem legyen erőm felállni igazán sosem. Mintha élveznék, hogy kigúnyolnak, megalázhatnak fiúkat, akik bepróbálkoznak náluk. Én marha meg reméltem folyton, hogy na hátha ez alány lesz az a kis aranyos, érző szívű, kedves teremtés, akit keresek, de megint csak pofára estem és ez megy újra és újra. Szerintem más is ezt élné meg amit én már lehet öngyilkos lett volna, én még ahhoz képest egész jól bírom, bár sírni fogok szerintem nem soká, mert muszáj kiadnom a fájdalmat, feszültséget. Újra megaláztak... Úgy látszk nem létezik olyan lány, akinek lenne érző szíve. :(
2013. jún. 9. 01:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megaláznak,kigúnyolnak,akkor nem sírni kell,hanem megmondani neki,hogy kiszophatja...
2013. jún. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
36%

Már megint te?!


" Szerintem más is ezt élné meg amit én már lehet öngyilkos lett volna, én még ahhoz képest egész jól bírom, bár sírni fogok "


Nem. Más már rég befejezte volna ezt a rinyát. Ne hidd magad erősnek!


Sokkal nagyobb problémák is vannak az életben.

Sokkal gázabb dolgokat kaptam már az ellenkező nemtől, mégsem rinyálok itt állandóan.

2013. jún. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
nem hiszem el,hogy nem direkt írjátok ezeket a kérdéseket.
2013. jún. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
52%
Ugasd vissza.
2013. jún. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 LeftBehind ***** válasza:
52%
3.Végülis elég nehéz lenne véletlenül kiírni....
2013. jún. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves barátom! Hogy lelne benned stabilitást, erőt és kitartást bármilyen nő, ha kiakadsz ezen a kis játszmán? Két jele van a gyengeségnek: 1. siránkozás 2. düh. A kétségbeesés jelei. Azért jön elé, mert még magadban sem bízol. Ha bíznál, nem érdekelne, ki mit szól... vagy humornak fognád fel, vagy tovább mennél. Egy táncban se irányíthatsz egy nőt, ha folyton elesel a saját lábaidban.

A legfontosabb szabály: az életre figyelj, ne az érzéseidre. Vésd az eszedbe: az anyukád az utolsó nő az életedben, aki meghallgatta a siránkozást. El kell szakadni érzelmileg anyuci szoknyájától. Innentől más világ jön... ennyi a titok. 23/F

2013. jún. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne sírjál.
2013. jún. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz, simán lehetsz te is bunkó. Nem kell az ilyen r*bancoknak kinyitni az ajtót, inkább rá kell b*szni a fejére.

Bár én nem találkoztam még ilyen csajokkal, pedig többször is láttam már hasonló kérdést, de lehet te írtad ki többször. Milyen korosztály ez, 18 alattiak, mert akkor azért.

2013. jún. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, engem már számtalan nő utasított vissza...

Valahogy mégse fordult meg a fejemben az öngyilkosság gondolata. Ez a csajozó játék része, egyszer majd csak összejön. Mondjuk én eleve lazán fogom fel a dolgokat. Sőt mostanában a kihívást kezdtem el keresni. Így a legutóbbi pár (tucat) lánnynál azzal kezdtem, hogy űrhajós vagyok, és holnap lesz a kilövés:) Eddig nem aratott túl nagy sikert mondjuk, de nem adom fel:D

2013. jún. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tipikusan olyan csajokhoz mész oda.. A szokásos mű plázap.csákhoz. Azoktól meg nem érdemes semmi pozitívat várni.

Menjél egy kategóriával lejjebb, meglátod hogy más lesz a találati arány.

2013. jún. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!