Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet leszűrni, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leszűrni, hogy mi okból néznek és mosolyognak rám? Esetleg kigúnyolnak?

Figyelt kérdés
Tetszett egy fiú,néhányszor beszéltünk,de nem lett semmi.Ő tudta,hogy tetszik.Aztán nem láttam egy jóideig,nem is hallottam róla.Mostanában viszont néz és mosolyog ha meglát,meg a haverjaival feltűnően engem néznek és mosolyognak.A haverjai akkor is megnéznek ha ő nincs ott.Ez miért lehet?
2012. jún. 6. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet mindenfélét hazudozott rólad hogy menőbb legyen a haverjai körében. Vagy csak épp ez a félelmed igy ezt a dolgot túlliheged.
2012. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert jól nézel ki és szivesen megdugnának
2012. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én csak nem értem miért néznek.Mert előtte nem nézett egyik se.Mostanában meg igen.Olyan furcsa.Azóta csinálják mióta van barátom.
2012. jún. 6. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy előtte is, csak nem vetted észre. Velem is ez volt, én komor tirpa vagyok, aki megy előre elszántan és nem veszem észre a csajokat. Amikor volt csajom akkor észrevettem :)
2012. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A csajok is ugyanezt csinálják mikor többen vannak.

-Ugye milyen idegesítő!

-Nem tudod hogy most kiröhögnek vagy bejössz valamelyiknek és azon nevetnek ahogy ezt megosztotta barátival.

De többnyire fiúknál az utóbbi.

2012. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Volt olyan,hogy egyik közös haverunkkal beszélgetett és a haverom megkérdezte,hogy mi jóban vagyunk-e,szoktuk-e beszélgetni.Mondta,hogy nem.Kérdezte,hogy miért nem?A srác meg visszakérdezett,hogy miről és mosolygott.Utána meg odaültek a közelünkbe és csak bámult vigyorogva végig..Meg mikor meglátott ott maradt a közelbe és ugyanúgy ment a bámulás.

Szóval nem értem,gondolom nem jöttem be neki annyira mikor nekem tetszett mert nem történt semmi.

Ezért gondolom,hogy lehet csak kiröhögnek.:/

2012. jún. 6. 17:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen debilekkel ne foglalkozz, ugyis csak arra utazna, hogy megfektessen.


23/N

2012. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!